LÉKAŘSKÉ CENTRUM STONAVA s.r.o.

IČO 25869213 · č.p. 1071, 73534 Stonava

Hodnocení rizikovosti: D — vysoké riziko · skóre 50/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)

Co srazilo body

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy LÉKAŘSKÉ CENTRUM STONAVA s.r.o.

LÉKAŘSKÉ CENTRUM STONAVA s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 25869213, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2001. Podle převažující činnosti spadá do oboru zdravotní a sociální péče. Sídlo má na adrese č.p. 1071, 73534 Stonava. Základní kapitál činí 3 149 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou HYNEK KUDĚLKA, ALENA KUDĚLKOVÁ, DAVID PIKOŃ. DIČ firmy je CZ25869213.

Prověření firmy LÉKAŘSKÉ CENTRUM STONAVA s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě LÉKAŘSKÉ CENTRUM STONAVA s.r.o.

Jaké má firma LÉKAŘSKÉ CENTRUM STONAVA s.r.o. hodnocení rizikovosti?
LÉKAŘSKÉ CENTRUM STONAVA s.r.o. má stupeň D (vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma LÉKAŘSKÉ CENTRUM STONAVA s.r.o. v insolvenci?
LÉKAŘSKÉ CENTRUM STONAVA s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
Je firma LÉKAŘSKÉ CENTRUM STONAVA s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
LÉKAŘSKÉ CENTRUM STONAVA s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 4. 9. 2026.
Jak dlouho firma LÉKAŘSKÉ CENTRUM STONAVA s.r.o. působí?
LÉKAŘSKÉ CENTRUM STONAVA s.r.o. působí na trhu 25 let.
Zveřejnila firma LÉKAŘSKÉ CENTRUM STONAVA s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy LÉKAŘSKÉ CENTRUM STONAVA s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy