LIVE CORPORATION PRAGUE s.r.o.

IČO 08458162 · Kněžská 94/5, České Budějovice 1, 37001 České Budějovice

Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 8. 9. 2026)

Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy LIVE CORPORATION PRAGUE s.r.o.

LIVE CORPORATION PRAGUE s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 08458162, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2019. Sídlo má na adrese Kněžská 94/5, České Budějovice 1, 37001 České Budějovice, kde jsou zapsány i další 2 firmy. Základní kapitál činí 2 000 Kč. Jednatelem je KAREL SOVA.

Prověření firmy LIVE CORPORATION PRAGUE s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě LIVE CORPORATION PRAGUE s.r.o.

Jaké má firma LIVE CORPORATION PRAGUE s.r.o. hodnocení rizikovosti?
LIVE CORPORATION PRAGUE s.r.o. má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma LIVE CORPORATION PRAGUE s.r.o. v insolvenci?
LIVE CORPORATION PRAGUE s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 8. 9. 2026.
Je firma LIVE CORPORATION PRAGUE s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
LIVE CORPORATION PRAGUE s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 8. 9. 2026.
Jak dlouho firma LIVE CORPORATION PRAGUE s.r.o. působí?
LIVE CORPORATION PRAGUE s.r.o. působí na trhu 7 let.
Zveřejnila firma LIVE CORPORATION PRAGUE s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy LIVE CORPORATION PRAGUE s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2024.

Firmy na stejné adrese

Další prověřené firmy