Majordomus Praha, s.r.o.
IČO 25681150 · Máchova 907/12, Vinohrady, 12000 Praha 2
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 95/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)
Co srazilo body
- Běžná likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy28 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Činnosti v oblasti nemovitostí
Souvislosti
- V oboru činnosti v oblasti nemovitostí máme prověřeno 49 990 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 917 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2024 až 2025 (2 roky).
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Majordomus Praha, s.r.o.
Majordomus Praha, s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 25681150, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 1998. Podle převažující činnosti spadá do oboru činnosti v oblasti nemovitostí. Sídlo má na adrese Máchova 907/12, Vinohrady, 12000 Praha 2. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou Horst Karl Adolf Schwinger, JÖRG KARL HERMANN SCHWINGER. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ25681150.
Prověření firmy Majordomus Praha, s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Majordomus Praha, s.r.o.
- Jaké má firma Majordomus Praha, s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Majordomus Praha, s.r.o. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Majordomus Praha, s.r.o. v insolvenci?
- Majordomus Praha, s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
- Je firma Majordomus Praha, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Majordomus Praha, s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 7. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Majordomus Praha, s.r.o. působí?
- Majordomus Praha, s.r.o. působí na trhu 28 let.
- Zveřejnila firma Majordomus Praha, s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Majordomus Praha, s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- IVVA, spol. s r.o.IČO 25681371
- Bytové družstvo Praha 8, Kostřínská 577/578IČO 25682083
- Bytové družstvo Bělehradská 306, Praha 2IČO 25682237
- LUDDA Praha s.r.o.IČO 25682342
- Bytové družstvo nástaveb Kobylisy IIIČO 25680790
- Bytové družstvo LIP 246IČO 25680439
- COLOR PRAGUE s.r.o.IČO 25680307
- ALMAR-TRUST INTERNATIONAL s.r.o.IČO 25679503
Další prověřené firmy
- Bytové družstvo nástaveb Kobylisy IIIČO 25680790
- MILOVICE, s.r.o.IČO 25680919
- POPCORN, s.r.o.IČO 25680986
- CRYSLAND PRAG, s.r.o.IČO 25681052
- PROMSAT CZ s.r.o.IČO 25681168
- COMTEK CENTRUM, s.r.o.IČO 25681338
- IVVA, spol. s r.o.IČO 25681371
- Information System Consulting s.r.o.IČO 25681389