MARRAS spol. s r.o.
IČO 25671961 · Nad mokřinou 463/5, Koloděje, 19016 Praha 9
Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 30/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-30 b.
- Vlastní kapitál-30 b.
- Běžná likvidita-5 b.
- Zveřejněná účetní závěrka-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2023
- Stáří firmy28 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Ubytování, stravování a pohostinství
Souvislosti
- V oboru ubytování, stravování a pohostinství máme prověřeno 20 406 firem, průměrné skóre oboru je 61 a 742 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2020 až 2023 (4 roky).
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: předlužené firmy v Česku, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy MARRAS spol. s r.o.
MARRAS spol. s r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 25671961, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 1998. Podle převažující činnosti spadá do oboru ubytování, stravování a pohostinství. Sídlo má na adrese Nad mokřinou 463/5, Koloděje, 19016 Praha 9. Základní kapitál činí 100 000 Kč. Jednatelem je LENKA MORAVCOVÁ.
Prověření firmy MARRAS spol. s r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě MARRAS spol. s r.o.
- Jaké má firma MARRAS spol. s r.o. hodnocení rizikovosti?
- MARRAS spol. s r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma MARRAS spol. s r.o. v insolvenci?
- MARRAS spol. s r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
- Je firma MARRAS spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
- MARRAS spol. s r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 7. 9. 2026.
- Jak dlouho firma MARRAS spol. s r.o. působí?
- MARRAS spol. s r.o. působí na trhu 28 let.
- Zveřejnila firma MARRAS spol. s r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy MARRAS spol. s r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2023.
Podobné firmy v okolí
- HOTEL ANDĚL s.r.o.IČO 25672029
- TRU - MAL , s.r.o.IČO 25672223
- Solera Group s.r.o.IČO 25672797
- HAPRAS, s.r.o.IČO 25675176
- JAROSLAV s.r.o.IČO 25670701
- RADISON, spol. s r.o.IČO 25669371
- Lspol s.r.o.IČO 25668838
- BLATNICE s.r.o.IČO 25668056
Další prověřené firmy
- Absolut-Real s.r.o.IČO 25671855
- O 2 s.r.o.IČO 25671901
- TOSKA BETA spol. s r.o.IČO 25671928
- INEKON POWER, a.s.IČO 25671944
- ARLEX s.r.o.IČO 25672011
- HOTEL ANDĚL s.r.o.IČO 25672029
- Evřika Ks s.r.o.IČO 25672045
- FORNAXA - TĚSNĚNÍ, spol. s r.o.IČO 25672061