MDM Media Marketing s.r.o.

IČO 01417916 · Šrobárova 1344/3, Přerov I-Město, 75002 Přerov

Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)

Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy MDM Media Marketing s.r.o.

MDM Media Marketing s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 01417916, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2013. Podle převažující činnosti spadá do oboru činnosti v oblasti nemovitostí. Sídlo má na adrese Šrobárova 1344/3, Přerov I-Město, 75002 Přerov. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Jednatelem je DANIEL MACHÁŇ.

Prověření firmy MDM Media Marketing s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě MDM Media Marketing s.r.o.

Jaké má firma MDM Media Marketing s.r.o. hodnocení rizikovosti?
MDM Media Marketing s.r.o. má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma MDM Media Marketing s.r.o. v insolvenci?
MDM Media Marketing s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
Je firma MDM Media Marketing s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
MDM Media Marketing s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 4. 9. 2026.
Jak dlouho firma MDM Media Marketing s.r.o. působí?
MDM Media Marketing s.r.o. působí na trhu 13 let.
Zveřejnila firma MDM Media Marketing s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy MDM Media Marketing s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy