Medasol EUROPE s.r.o.
IČO 09285814 · U Poštovky 1269/2, Košíře, 15000 Praha 5
Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 35/100 (škála AA až E; hodnocení z 8. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-30 b.
- Vlastní kapitál-30 b.
- Běžná likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy6 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Souvislosti
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 2 firmy.
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: předlužené firmy v Česku, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Medasol EUROPE s.r.o.
Medasol EUROPE s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 09285814, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2020. Sídlo má na adrese U Poštovky 1269/2, Košíře, 15000 Praha 5, kde je zapsána i další 1 firma. Základní kapitál činí 1 Kč. Jednatelem je CECÍLIA MARINOVÁ.
Prověření firmy Medasol EUROPE s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Medasol EUROPE s.r.o.
- Jaké má firma Medasol EUROPE s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Medasol EUROPE s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Medasol EUROPE s.r.o. v insolvenci?
- Medasol EUROPE s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 8. 9. 2026.
- Je firma Medasol EUROPE s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Medasol EUROPE s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 8. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Medasol EUROPE s.r.o. působí?
- Medasol EUROPE s.r.o. působí na trhu 6 let.
- Zveřejnila firma Medasol EUROPE s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Medasol EUROPE s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- Medasol s.r.o.IČO 24217867
Další prověřené firmy
- FLOORISIMA s.r.o.IČO 09285709
- Velonger s.r.o.IČO 09285717
- Castanea Group s.r.o.IČO 09285750
- MIRACLE CONSULTING a.s.IČO 09285768
- Libanex s.r.o.IČO 09285822
- THE FARM s.r.o.IČO 09285831
- Družstvo Musílkova 260/42IČO 09285857
- Energy Media s.r.o.IČO 09285865