Mediační škola s.r.o.
IČO 22202960 · Dejvická 315/13, Dejvice, 16000 Praha 6
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 90/100 (škála AA až E; hodnocení z 5. 9. 2026)
Co srazilo body
- Stáří firmy-10 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Stáří firmy1 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Informační a komunikační činnosti
Souvislosti
- V oboru informační a komunikační činnosti máme prověřeno 15 669 firem, průměrné skóre oboru je 72 a 515 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2024 až 2025 (2 roky).
- Na stejné adrese sídlí 7 firem.
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Mediační škola s.r.o.
Mediační škola s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 22202960, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2025. Podle převažující činnosti spadá do oboru informační a komunikační činnosti. Sídlo má na adrese Dejvická 315/13, Dejvice, 16000 Praha 6, kde je zapsáno i dalších 6 firem. Základní kapitál činí 13 000 Kč. Jednatelem je MICHAELA KOPALOVÁ.
Prověření firmy Mediační škola s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Mediační škola s.r.o.
- Jaké má firma Mediační škola s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Mediační škola s.r.o. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Mediační škola s.r.o. v insolvenci?
- Mediační škola s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 5. 9. 2026.
- Je firma Mediační škola s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Mediační škola s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 5. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Mediační škola s.r.o. působí?
- Mediační škola s.r.o. působí na trhu 1 let.
Firmy na stejné adrese
- Polámaný mraveneček s.r.o.IČO 24237663
- Úklid škol s.r.o.IČO 24240176
- AB Asistent s.r.o.IČO 24820784
- AB Spolservis s.r.o.IČO 24845833
- AB Dejvická s.r.o.IČO 29020727
- Úklid škol Praha s.r.o.IČO 29411068
Podobné firmy v okolí
- CS&CH Solution s.r.o.IČO 22204822
- Spot Media Lab s.r.o.IČO 22204997
- DOFT s.r.o.IČO 22205578
- ZyTx s.r.o.IČO 22208330
- GLOSSTIP s.r.o.IČO 22202251
- RINGBAZE s.r.o.IČO 22202226
- offShore Points s.r.o.IČO 22201190
- StyleCommunity s.r.o.IČO 22199012
Další prověřené firmy
- FamiCura s.r.o.IČO 22202480
- TakeIT24, s.r.o.IČO 22202579
- Rav Alfa s.r.o.IČO 22202862
- Minářů s.r.o.IČO 22202889
- 12stars justice s.r.o., advokátní kancelářIČO 22202986
- MP Doors s.r.o.IČO 22203036
- HFL projekt s.r.o.IČO 22203125
- Nový Kolowratský palác s.r.o.IČO 22203184