MEDIAREX EUROPE, s.r.o.
IČO 05433649 · Hradčanské náměstí 61/11, Hradčany, 11800 Praha 1
Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 30/100 (škála AA až E; hodnocení z 3. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-30 b.
- Vlastní kapitál-30 b.
- Běžná likvidita-5 b.
- Pohotová likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2024
- Stáří firmy9 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Profesní, vědecké a technické činnosti
Souvislosti
- V oboru profesní, vědecké a technické činnosti máme prověřeno 46 018 firem, průměrné skóre oboru je 73 a 1 663 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2020 až 2023 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 4 firmy.
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: předlužené firmy v Česku, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy MEDIAREX EUROPE, s.r.o.
MEDIAREX EUROPE, s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 05433649, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2017. Podle převažující činnosti spadá do oboru profesní, vědecké a technické činnosti. Sídlo má na adrese Hradčanské náměstí 61/11, Hradčany, 11800 Praha 1, kde jsou zapsány i další 3 firmy. Základní kapitál činí 100 000 Kč. Jednatelem je JAN SOUKUP.
Prověření firmy MEDIAREX EUROPE, s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě MEDIAREX EUROPE, s.r.o.
- Jaké má firma MEDIAREX EUROPE, s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- MEDIAREX EUROPE, s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma MEDIAREX EUROPE, s.r.o. v insolvenci?
- MEDIAREX EUROPE, s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 3. 9. 2026.
- Je firma MEDIAREX EUROPE, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- MEDIAREX EUROPE, s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 3. 9. 2026.
- Jak dlouho firma MEDIAREX EUROPE, s.r.o. působí?
- MEDIAREX EUROPE, s.r.o. působí na trhu 9 let.
- Zveřejnila firma MEDIAREX EUROPE, s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy MEDIAREX EUROPE, s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2024.
Firmy na stejné adrese
- MEDIAREX s.r.o.IČO 26699249
- BEDNA TV, a.s.IČO 28433637
- MCP - Mediarex Customer Promotions, s.r.o.IČO 02372819
Podobné firmy v okolí
- AGRERA s.r.o.IČO 05434009
- KOSTYK GROUP s.r.o.IČO 05435340
- superlative.works s.r.o.IČO 05435480
- LIFEPARK s.r.o.IČO 05435501
- Consulta Aurea s.r.o.IČO 05433487
- P.C. FOX TRADING s.r.o.IČO 05432723
- P.C. FOX SPORTS s.r.o.IČO 05432634
- Workport Services s.r.o.IČO 05432065
Další prověřené firmy
- ANEPO s.r.o.IČO 05433517
- STAPRICON spol. s r.o.IČO 05433576
- EUNIP s.r.o.IČO 05433606
- Správa a služby s.r.o.IČO 05433614
- MKM ubytování s.r.o.IČO 05433690
- Engage Advisory s.r.o.IČO 05433762
- POLTECO s.r.o.IČO 05433908
- AGRERA s.r.o.IČO 05434009