Městské lesy Moravský Krumlov s.r.o.
IČO 63491664 · U nádraží 898, 67201 Moravský Krumlov
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 90/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)
Co srazilo body
- Vlastní kapitál-10 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy30 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Zemědělství, lesnictví a rybářství
Souvislosti
- V oboru zemědělství, lesnictví a rybářství máme prověřeno 11 452 firem, průměrné skóre oboru je 70 a 483 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Firma sídlí v kraji Jihomoravský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Městské lesy Moravský Krumlov s.r.o.
Městské lesy Moravský Krumlov s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 63491664, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 1996. Podle převažující činnosti spadá do oboru zemědělství, lesnictví a rybářství. Sídlo má na adrese U nádraží 898, 67201 Moravský Krumlov. Základní kapitál činí 100 000 Kč. Jednatelem je JIŘÍ ROZMAHEL. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ63491664.
Prověření firmy Městské lesy Moravský Krumlov s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Městské lesy Moravský Krumlov s.r.o.
- Jaké má firma Městské lesy Moravský Krumlov s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Městské lesy Moravský Krumlov s.r.o. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Městské lesy Moravský Krumlov s.r.o. v insolvenci?
- Městské lesy Moravský Krumlov s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
- Je firma Městské lesy Moravský Krumlov s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Městské lesy Moravský Krumlov s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 4. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Městské lesy Moravský Krumlov s.r.o. působí?
- Městské lesy Moravský Krumlov s.r.o. působí na trhu 30 let.
- Zveřejnila firma Městské lesy Moravský Krumlov s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Městské lesy Moravský Krumlov s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- AGROPRON s.r.o.IČO 02865947
- BioZem s.r.o.IČO 03051200
- MOKŘADY BOJANOVICE s.r.o.IČO 05299233
- Zemědělství Rakšice s.r.o.IČO 23173769
- Consulting Car s.r.o.IČO 60706813
- Agrodružstvo - Rakšice, družstvoIČO 49969714
- TRITEM s.r.o.IČO 28316045
- AGRO Rakšice, spol. s r. o.IČO 27740951
Další prověřené firmy
- OPTOS, a.s.IČO 63491508
- ZEFIA s.r.o.IČO 63491516
- RF - SYSTEM, spol. s r.o.IČO 63491541
- M.G.C., spol. s r.o.IČO 63491656
- BULLY services, s.r.o.IČO 63491672
- Lesy Pitín, spol. s r.o.IČO 63491711
- SiproTel Brno spol. s r.o.IČO 63491737
- PASSA s.r.o.IČO 63491761