Mezihorská 49 s.r.o.
IČO 14082969 · Mezihorská 1548/49, Modřany, 14300 Praha 4
Hodnocení rizikovosti: B — nízké riziko · skóre 85/100 (škála AA až E; hodnocení z 3. 9. 2026)
Co srazilo body
- Vlastní kapitál-10 b.
- Běžná likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy4 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Činnosti v oblasti nemovitostí
Souvislosti
- V oboru činnosti v oblasti nemovitostí máme prověřeno 49 990 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 917 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 4 firmy.
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Mezihorská 49 s.r.o.
Mezihorská 49 s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 14082969, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2022. Podle převažující činnosti spadá do oboru činnosti v oblasti nemovitostí. Sídlo má na adrese Mezihorská 1548/49, Modřany, 14300 Praha 4, kde jsou zapsány i další 3 firmy. Základní kapitál činí 10 000 Kč. Jednatelem je ONDŘEJ KOŠŤÁL. DIČ firmy je CZ14082969.
Prověření firmy Mezihorská 49 s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Mezihorská 49 s.r.o.
- Jaké má firma Mezihorská 49 s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Mezihorská 49 s.r.o. má stupeň B (nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Mezihorská 49 s.r.o. v insolvenci?
- Mezihorská 49 s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 3. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Mezihorská 49 s.r.o. působí?
- Mezihorská 49 s.r.o. působí na trhu 4 let.
- Zveřejnila firma Mezihorská 49 s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Mezihorská 49 s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- Smartcore s.r.o.IČO 24689394
- Legendor Holding a.s.IČO 24724149
- Legendor, spol. s r.o.IČO 62584995
Podobné firmy v okolí
- Via invest s.r.o.IČO 14085518
- FUNDATOR III. s.r.o.IČO 14085577
- Sakrblé s.r.o.IČO 14085593
- SPECIALE s.r.o.IČO 14085623
- P20 Operations, s.r.o.IČO 14082471
- ToLo-builder s.r.o.IČO 14082454
- P&3 Real Estate s.r.o.IČO 14080320
- Veleta Corp s.r.o.IČO 14079194
Další prověřené firmy
- Balonka Příbram, s.r.o.IČO 14082888
- Jablonná, s.r.o.IČO 14082896
- Solo Libera, s.r.o.IČO 14082900
- Strojírny Rožmitál, s.r.o.IČO 14082918
- Rámování Bače s.r.o.IČO 14083035
- ALFA-X-RAY, s.r.o.IČO 14083124
- Azte Group s.r.o.IČO 14083582
- DN Solutions and Services s.r.o.IČO 14083612