Mistři Zastavárny s.r.o.
IČO 07140967 · Komunardů 1047/17, Holešovice, 17000 Praha 7
Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 8. 9. 2026)
Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy8 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Velkoobchod a maloobchod
Souvislosti
- V oboru velkoobchod a maloobchod máme prověřeno 59 360 firem, průměrné skóre oboru je 69 a 2 561 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 2 firmy.
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Mistři Zastavárny s.r.o.
Mistři Zastavárny s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 07140967, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2018. Podle převažující činnosti spadá do oboru velkoobchod a maloobchod. Sídlo má na adrese Komunardů 1047/17, Holešovice, 17000 Praha 7, kde je zapsána i další 1 firma. Základní kapitál činí 100 000 Kč. Jednatelem je INGRID VALENTOVÁ. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ07140967.
Prověření firmy Mistři Zastavárny s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Mistři Zastavárny s.r.o.
- Jaké má firma Mistři Zastavárny s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Mistři Zastavárny s.r.o. má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Mistři Zastavárny s.r.o. v insolvenci?
- Mistři Zastavárny s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 8. 9. 2026.
- Je firma Mistři Zastavárny s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Mistři Zastavárny s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 8. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Mistři Zastavárny s.r.o. působí?
- Mistři Zastavárny s.r.o. působí na trhu 8 let.
- Zveřejnila firma Mistři Zastavárny s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Mistři Zastavárny s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- Gate for Business s.r.o.IČO 04300637
Podobné firmy v okolí
- Smekr One s.r.o.IČO 07141548
- Potraviny Újezd s.r.o.IČO 07141599
- Polono Group s.r.o.IČO 07142668
- Le Marché s.r.o.IČO 07143443
- Booster Group, s.r.o.IČO 07140631
- GRAF Trade s.r.o.IČO 07139900
- UniStudy s.r.o.IČO 07138571
- ABC Nebušice s.r.o.IČO 07137800
Další prověřené firmy
- ŠIKYM s.r.o.IČO 07140711
- 13K s.r.o.IČO 07140835
- RICHMAN PROPERTY s.r.o.IČO 07140924
- Backyard Production s.r.o.IČO 07140932
- T-SCAN s.r.o.IČO 07141017
- B & Tax s.r.o.IČO 07141076
- MAPO corp. s.r.o.IČO 07141114
- Easy house 1 s.r.o.IČO 07141131