MJ PRODUCTS Investment s.r.o.
IČO 19360797 · Nádražní 601, 39501 Pacov
Hodnocení rizikovosti: D — vysoké riziko · skóre 55/100 (škála AA až E; hodnocení z 8. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-20 b.
- Zlaté bilanční pravidlo-10 b.
- Běžná likvidita-5 b.
- Pohotová likvidita-5 b.
- Stáří firmy-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy3 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Ubytování, stravování a pohostinství
Souvislosti
- V oboru ubytování, stravování a pohostinství máme prověřeno 20 406 firem, průměrné skóre oboru je 61 a 742 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Na stejné adrese sídlí 2 firmy.
- Firma sídlí v kraji Kraj Vysočina (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy MJ PRODUCTS Investment s.r.o.
MJ PRODUCTS Investment s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 19360797, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2023. Podle převažující činnosti spadá do oboru ubytování, stravování a pohostinství. Sídlo má na adrese Nádražní 601, 39501 Pacov, kde je zapsána i další 1 firma. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Jednatelem je MAREK JAROŠ. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ19360797.
Prověření firmy MJ PRODUCTS Investment s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě MJ PRODUCTS Investment s.r.o.
- Jaké má firma MJ PRODUCTS Investment s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- MJ PRODUCTS Investment s.r.o. má stupeň D (vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma MJ PRODUCTS Investment s.r.o. v insolvenci?
- MJ PRODUCTS Investment s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 8. 9. 2026.
- Je firma MJ PRODUCTS Investment s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- MJ PRODUCTS Investment s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 8. 9. 2026.
- Jak dlouho firma MJ PRODUCTS Investment s.r.o. působí?
- MJ PRODUCTS Investment s.r.o. působí na trhu 3 let.
- Zveřejnila firma MJ PRODUCTS Investment s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy MJ PRODUCTS Investment s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- MJ PRODUCTS s.r.o.IČO 07868537
Podobné firmy v okolí
- SHB Hovorková s.r.o.IČO 08092931
- Compact Garant s.r.o.IČO 19361840
- Vesnická buchta s.r.o.IČO 19363681
- BRENOWA s.r.o.IČO 19364296
- IOUprovaz s.r.o.IČO 19365349
- INFINITY club & lounge s.r.o.IČO 19369662
- KOLIBRI s.r.o.IČO 19370091
- The Pablos Group s.r.o.IČO 19370351
Další prověřené firmy
- Creatissimo s.r.o.IČO 19360681
- CK Autoservis s.r.o.IČO 19360703
- Luxury Watch s.r.o.IČO 19360720
- PS Foods s.r.o.IČO 19360771
- MTMA trade s.r.o.IČO 19360878
- Coleus s.r.o.IČO 19360886
- Magnety na auto s.r.o.IČO 19360908
- CK AKORD s.r.o.IČO 19360932