MUDr. Miroslava Jiříčková s.r.o.
IČO 04601360 · 2. května 279, 74213 Studénka
Hodnocení rizikovosti: B — nízké riziko · skóre 85/100 (škála AA až E; hodnocení z 6. 10. 2026)
Co srazilo body
- Vlastní kapitál-10 b.
- Zadluženost-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy10 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Zdravotní a sociální péče
Souvislosti
- V oboru zdravotní a sociální péče máme prověřeno 8 454 firem, průměrné skóre oboru je 83 a 109 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2023 až 2025 (3 roky).
- Firma sídlí v kraji Moravskoslezský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy MUDr. Miroslava Jiříčková s.r.o.
MUDr. Miroslava Jiříčková s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 04601360, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2016. Podle převažující činnosti spadá do oboru zdravotní a sociální péče. Sídlo má na adrese 2. května 279, 74213 Studénka. Základní kapitál činí 1 000 Kč. Jednatelem je MIROSLAVA JIŘÍČKOVÁ.
Prověření firmy MUDr. Miroslava Jiříčková s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě MUDr. Miroslava Jiříčková s.r.o.
- Jaké má firma MUDr. Miroslava Jiříčková s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- MUDr. Miroslava Jiříčková s.r.o. má stupeň B (nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma MUDr. Miroslava Jiříčková s.r.o. v insolvenci?
- MUDr. Miroslava Jiříčková s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 6. 10. 2026.
- Je firma MUDr. Miroslava Jiříčková s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- MUDr. Miroslava Jiříčková s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 6. 10. 2026.
- Jak dlouho firma MUDr. Miroslava Jiříčková s.r.o. působí?
- MUDr. Miroslava Jiříčková s.r.o. působí na trhu 10 let.
- Zveřejnila firma MUDr. Miroslava Jiříčková s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy MUDr. Miroslava Jiříčková s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- Clementia s.r.o.IČO 23532637
- JASUPREN s.r.o.IČO 04602544
- MC Salve s.r.o.IČO 04605209
- Dětská neurologie Kladno s.r.o.IČO 04605934
- Wolfdental s.r.o.IČO 04606299
- MUDr. Holubová Daniela s.r.o.IČO 04606787
- PracticMedica s.r.o.IČO 04607759
- FLORIPED s.r.o.IČO 04608348
Další prověřené firmy
- Mana Investments a.s.IČO 04601149
- Monviso s.r.o.IČO 04601220
- RH IT Solution, s.r.o.IČO 04601297
- Pediatrie Černá s.r.o.IČO 04601319
- DIAMSA - TA s.r.o.IČO 04601467
- BHR rylczyk s.r.o.IČO 04601483
- Střecha nad hlavou - klíč k Vašemu bydlení s.r.o.IČO 04601521
- BHZ invest s.r.o.IČO 04601700