MVE Tovačov, s.r.o.

IČO 29214114 · Cimburkova 158, Tovačov I-Město, 75101 Tovačov

Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 35/100 (škála AA až E; hodnocení z 5. 9. 2026)

Co srazilo body

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy MVE Tovačov, s.r.o.

MVE Tovačov, s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 29214114, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2010. Podle převažující činnosti spadá do oboru energetika. Sídlo má na adrese Cimburkova 158, Tovačov I-Město, 75101 Tovačov, kde je zapsána i další 1 firma. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Jednatelem je PETR NAVRÁTIL. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ29214114.

Prověření firmy MVE Tovačov, s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě MVE Tovačov, s.r.o.

Jaké má firma MVE Tovačov, s.r.o. hodnocení rizikovosti?
MVE Tovačov, s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma MVE Tovačov, s.r.o. v insolvenci?
MVE Tovačov, s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 5. 9. 2026.
Je firma MVE Tovačov, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
MVE Tovačov, s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 5. 9. 2026.
Jak dlouho firma MVE Tovačov, s.r.o. působí?
MVE Tovačov, s.r.o. působí na trhu 16 let.
Zveřejnila firma MVE Tovačov, s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy MVE Tovačov, s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Firmy na stejné adrese

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy