Nábřežní 45 s.r.o.
IČO 14307901 · Nábřeží 45, 43111 Jirkov
Hodnocení rizikovosti: D — vysoké riziko · skóre 60/100 (škála AA až E; hodnocení z 8. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-20 b.
- Zlaté bilanční pravidlo-10 b.
- Běžná likvidita-5 b.
- Pohotová likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy4 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Ubytování, stravování a pohostinství
Souvislosti
- V oboru ubytování, stravování a pohostinství máme prověřeno 20 406 firem, průměrné skóre oboru je 61 a 742 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 2 firmy.
- Firma sídlí v kraji Ústecký kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Nábřežní 45 s.r.o.
Nábřežní 45 s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 14307901, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2022. Podle převažující činnosti spadá do oboru ubytování, stravování a pohostinství. Sídlo má na adrese Nábřeží 45, 43111 Jirkov, kde je zapsána i další 1 firma. Základní kapitál činí 10 000 Kč. Jednatelem je LADISLAV KUČERA.
Prověření firmy Nábřežní 45 s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Nábřežní 45 s.r.o.
- Jaké má firma Nábřežní 45 s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Nábřežní 45 s.r.o. má stupeň D (vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Nábřežní 45 s.r.o. v insolvenci?
- Nábřežní 45 s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 8. 9. 2026.
- Je firma Nábřežní 45 s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Nábřežní 45 s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 8. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Nábřežní 45 s.r.o. působí?
- Nábřežní 45 s.r.o. působí na trhu 4 let.
- Zveřejnila firma Nábřežní 45 s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Nábřežní 45 s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- DecentraTech s.r.o.IČO 13950860
Podobné firmy v okolí
- City restaurant s.r.o.IČO 21062978
- Forrest - design s.r.o.IČO 28573633
- J+J restaurant group, s.r.o.IČO 05514673
- Hospoda pod kaštany s.r.o.IČO 05840791
- Coffee77 s.r.o.IČO 10889108
- BD Chomutovská 371 s.r.o.IČO 10749853
- ZU&RO s.r.o.IČO 08015201
- 1. Severočeská chráněná s.r.o.IČO 07918739
Další prověřené firmy
- gkg s.r.o.IČO 14307669
- BUBERNÍK GROUP s.r.o.IČO 14307740
- Aleutian s.r.o.IČO 14307758
- Cracov plus s.r.o.IČO 14307766
- DMB Brothers CZ s.r.o.IČO 14307952
- Lucky numbers s.r.o.IČO 14308053
- DEPO Syndicate VIII. s.r.o.IČO 14308070
- Themax s.r.o.IČO 14308231