Nátěry KBN s.r.o.
IČO 09209051 · Polanecká 803/72, Svinov, 72100 Ostrava
Hodnocení rizikovosti: C — střední riziko · skóre 75/100 (škála AA až E; hodnocení z 31. 8. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-20 b.
- Běžná likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy6 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Stavebnictví
Souvislosti
- V oboru stavebnictví máme prověřeno 33 937 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 157 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 7 firem.
- Firma sídlí v kraji Moravskoslezský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Nátěry KBN s.r.o.
Nátěry KBN s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 09209051, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2020. Podle převažující činnosti spadá do oboru stavebnictví. Sídlo má na adrese Polanecká 803/72, Svinov, 72100 Ostrava, kde je zapsáno i dalších 6 firem. Základní kapitál činí 1 000 Kč. Jednatelem je JIŘÍ KABOŇ. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ09209051.
Prověření firmy Nátěry KBN s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Nátěry KBN s.r.o.
- Jaké má firma Nátěry KBN s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Nátěry KBN s.r.o. má stupeň C (střední riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Nátěry KBN s.r.o. v insolvenci?
- Nátěry KBN s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 31. 8. 2026.
- Je firma Nátěry KBN s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Nátěry KBN s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 31. 8. 2026.
- Jak dlouho firma Nátěry KBN s.r.o. působí?
- Nátěry KBN s.r.o. působí na trhu 6 let.
- Zveřejnila firma Nátěry KBN s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Nátěry KBN s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- FastCharm s.r.o.IČO 10868160
- MEDOPEK, s.r.o.IČO 17074711
- Polanecká obchodní společnost a.s.IČO 25846205
- Repero-Tech s.r.o.IČO 28631269
- INGEA realizace s.r.o.IČO 60776986
- STEJEPRO s.r.o.IČO 01418408
Podobné firmy v okolí
- MC3-System, s.r.o.IČO 09212761
- ŠINDLER Radim s.r.o.IČO 09214429
- RTS DOMY - STAVBY s.r.o.IČO 09224033
- WAKA build s.r.o.IČO 09225153
- Minerva Build s.r.o.IČO 09207619
- LASSIE s.r.o.IČO 09203001
- Strebchuk s.r.o.IČO 09200711
- AUGANY s.r.o.IČO 09111115
Další prověřené firmy
- Zytra Technologies spol. s r.o.IČO 09208828
- Denovate s.r.o.IČO 09208976
- Uzun Group s.r.o.IČO 09209000
- Triss Capital, s.r.o.IČO 09209042
- NER system s.r.o.IČO 09209077
- VintageArte.com s.r.o.IČO 09209140
- STA Group s.r.o.IČO 09209158
- COSMOPOLITAN RealEstate & Property s.r.o.IČO 09209212