NIC projekt 1 s.r.o.
IČO 09001859 · Dubická 957/75, 47001 Česká Lípa
Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 8. 9. 2026)
Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy6 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Ubytování, stravování a pohostinství
Souvislosti
- V oboru ubytování, stravování a pohostinství máme prověřeno 20 406 firem, průměrné skóre oboru je 61 a 742 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 6 firem.
- Firma sídlí v kraji Liberecký kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy NIC projekt 1 s.r.o.
NIC projekt 1 s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 09001859, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2020. Podle převažující činnosti spadá do oboru ubytování, stravování a pohostinství. Sídlo má na adrese Dubická 957/75, 47001 Česká Lípa, kde je zapsáno i dalších 5 firem. Základní kapitál činí 50 000 000 Kč. Jednatelem je PATRIK ČERMÁK.
Prověření firmy NIC projekt 1 s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě NIC projekt 1 s.r.o.
- Jaké má firma NIC projekt 1 s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- NIC projekt 1 s.r.o. má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma NIC projekt 1 s.r.o. v insolvenci?
- NIC projekt 1 s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 8. 9. 2026.
- Je firma NIC projekt 1 s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- NIC projekt 1 s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 8. 9. 2026.
- Jak dlouho firma NIC projekt 1 s.r.o. působí?
- NIC projekt 1 s.r.o. působí na trhu 6 let.
- Zveřejnila firma NIC projekt 1 s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy NIC projekt 1 s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- NIC projekt 2 s.r.o.IČO 09001867
- NIC projekt 3 s.r.o.IČO 09001883
- DUPA CL s.r.o.IČO 09295721
- PAC 1 s.r.o.IČO 09001832
- PAC 2 s.r.o.IČO 09001841
Podobné firmy v okolí
- LUXORCLUB s.r.o.IČO 09091971
- Apartmány CL s.r.o.IČO 09549692
- Bar Hawaii, s.r.o.IČO 17070775
- BOBO TEA & BUBBLE TEA s.r.o.IČO 22774599
- PAC 2 s.r.o.IČO 09001841
- PAC 1 s.r.o.IČO 09001832
- Olympia Česká Lípa s.r.o.IČO 08967776
- JAKA CL s.r.o.IČO 08655669
Další prověřené firmy
- Pneuservis Vaverka s.r.o.IČO 09001760
- LOKVENC group s.r.o.IČO 09001794
- PAC 1 s.r.o.IČO 09001832
- PAC 2 s.r.o.IČO 09001841
- NIC projekt 2 s.r.o.IČO 09001867
- JONYS ADVICE s.r.o.IČO 09001875
- NIC projekt 3 s.r.o.IČO 09001883
- KLIMA STORE s.r.o.IČO 09001905