Noctua Investments, a.s.
IČO 17578094 · Domažlická 1256/1, Žižkov, 13000 Praha 3
Hodnocení rizikovosti: B — nízké riziko · skóre 85/100 (škála AA až E; hodnocení z 8. 9. 2026)
Co srazilo body
- Vlastní kapitál-10 b.
- Stáří firmy-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy3 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Akciová společnost
- Obor činnosti: Informační a komunikační činnosti
Souvislosti
- V oboru informační a komunikační činnosti máme prověřeno 15 669 firem, průměrné skóre oboru je 72 a 515 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 20 firem.
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Noctua Investments, a.s.
Noctua Investments, a.s. je akciová společnost s IČO 17578094, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2023. Podle převažující činnosti spadá do oboru informační a komunikační činnosti. Sídlo má na adrese Domažlická 1256/1, Žižkov, 13000 Praha 3, kde je zapsáno i dalších 19 firem. Základní kapitál činí 2 000 000 Kč. Jednatelem je JAROMÍR SKOPALÍK.
Prověření firmy Noctua Investments, a.s. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Noctua Investments, a.s.
- Jaké má firma Noctua Investments, a.s. hodnocení rizikovosti?
- Noctua Investments, a.s. má stupeň B (nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Noctua Investments, a.s. v insolvenci?
- Noctua Investments, a.s. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 8. 9. 2026.
- Je firma Noctua Investments, a.s. spolehlivý plátce DPH?
- Noctua Investments, a.s. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 8. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Noctua Investments, a.s. působí?
- Noctua Investments, a.s. působí na trhu 3 let.
- Zveřejnila firma Noctua Investments, a.s. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Noctua Investments, a.s. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- JobScout s.r.o.IČO 18034489
- Glamour TV Production s.r.o.IČO 19500254
- ATEVI BEAUTY SALON s.r.o.IČO 21153027
- Dobrá Tiskárna s.r.o.IČO 24224723
- NOVÁ REALITA PLUS s.r.o.IČO 24225801
- SOLERGY s.r.o.IČO 24270768
- Pension Marianne s.r.o.IČO 25336053
- Časopisy pro volný čas s.r.o.IČO 26422964
Podobné firmy v okolí
- TCG Lovers s.r.o.IČO 17578825
- ULTRALINK s.r.o.IČO 17579791
- LOOPA Audio Production s.r.o.IČO 17581010
- eSoul s.r.o.IČO 17582571
- Black Point Software s.r.o.IČO 17570387
- AK Vet Med, s.r.o.IČO 17570123
- EXIMITO s.r.o.IČO 17569419
- HILLPOWER s.r.o.IČO 17566169
Další prověřené firmy
- SERAFINIT s.r.o.IČO 17577713
- Mediaperta s.r.o.IČO 17577861
- Mystorie s.r.o.IČO 17577888
- MAESTA CZ s.r.o.IČO 17578051
- ČAROKVĚTY s.r.o.IČO 17578167
- Projektový ateliér HOTproject s.r.o.IČO 17578311
- RI Přízřenice s.r.o.IČO 17578663
- TCG Lovers s.r.o.IČO 17578825