Novak invest s.r.o.
IČO 08697680 · č.p. 21, 33301 Ves Touškov
Hodnocení rizikovosti: B — nízké riziko · skóre 85/100 (škála AA až E; hodnocení z 31. 8. 2026)
Co srazilo body
- Vlastní kapitál-10 b.
- Zadluženost-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy6 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Činnosti v oblasti nemovitostí
Souvislosti
- V oboru činnosti v oblasti nemovitostí máme prověřeno 49 990 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 917 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 3 firmy.
- Firma sídlí v kraji Plzeňský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Novak invest s.r.o.
Novak invest s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 08697680, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2020. Podle převažující činnosti spadá do oboru činnosti v oblasti nemovitostí. Sídlo má na adrese č.p. 21, 33301 Ves Touškov, kde jsou zapsány i další 2 firmy. Základní kapitál činí 250 000 Kč. Jednatelem je MARIE NOVÁKOVÁ.
Prověření firmy Novak invest s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Novak invest s.r.o.
- Jaké má firma Novak invest s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Novak invest s.r.o. má stupeň B (nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Novak invest s.r.o. v insolvenci?
- Novak invest s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 31. 8. 2026.
- Je firma Novak invest s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Novak invest s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 31. 8. 2026.
- Jak dlouho firma Novak invest s.r.o. působí?
- Novak invest s.r.o. působí na trhu 6 let.
- Zveřejnila firma Novak invest s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Novak invest s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- novak.office s.r.o.IČO 03699897
- MN investiční s.r.o.IČO 08661898
Podobné firmy v okolí
- NK rentals s.r.o.IČO 23018542
- Canisius Großmann Investment s.r.o.IČO 04674979
- MN investiční s.r.o.IČO 08661898
- MORAVA RESORT, bytové družstvoIČO 08698511
- CarWash Trutnov s.r.o.IČO 08698708
- V Zákoutí, s.r.o.IČO 08698872
- CarWash Purito s.r.o.IČO 08698988
- SÁZAVA RESORT, bytové družstvoIČO 08699011
Další prověřené firmy
- Váš předseda, s.r.o.IČO 08697604
- Mosca Verde s.r.o.IČO 08697639
- Pekra interier s.r.o.IČO 08697655
- DIACCO INVEST s.r.o.IČO 08697663
- KOBLIHA TAX s.r.o.IČO 08697698
- DHK Autoservice Group s.r.o.IČO 08697957
- JAFRASTAV s.r.o.IČO 08697973
- Dwoři s.r.o.IČO 08698040