NOVOTNÝ a VÁŇA, spol. s r. o.

IČO 43090389 · Ke Hřišti 41, Štítary, 28002 Kolín

Hodnocení rizikovosti: C — střední riziko · skóre 65/100 (škála AA až E; hodnocení z 1. 9. 2026)

Co srazilo body

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy NOVOTNÝ a VÁŇA, spol. s r. o.

NOVOTNÝ a VÁŇA, spol. s r. o. je společnost s ručením omezeným s IČO 43090389, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 1992. Podle převažující činnosti spadá do oboru zpracovatelský průmysl. Sídlo má na adrese Ke Hřišti 41, Štítary, 28002 Kolín, kde je zapsána i další 1 firma. Základní kapitál činí 140 000 Kč. Jednatelem je ZDENĚK NOVOTNÝ.

Prověření firmy NOVOTNÝ a VÁŇA, spol. s r. o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě NOVOTNÝ a VÁŇA, spol. s r. o.

Jaké má firma NOVOTNÝ a VÁŇA, spol. s r. o. hodnocení rizikovosti?
NOVOTNÝ a VÁŇA, spol. s r. o. má stupeň C (střední riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma NOVOTNÝ a VÁŇA, spol. s r. o. v insolvenci?
NOVOTNÝ a VÁŇA, spol. s r. o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 1. 9. 2026.
Je firma NOVOTNÝ a VÁŇA, spol. s r. o. spolehlivý plátce DPH?
NOVOTNÝ a VÁŇA, spol. s r. o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 1. 9. 2026.
Jak dlouho firma NOVOTNÝ a VÁŇA, spol. s r. o. působí?
NOVOTNÝ a VÁŇA, spol. s r. o. působí na trhu 34 let.
Zveřejnila firma NOVOTNÝ a VÁŇA, spol. s r. o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy NOVOTNÝ a VÁŇA, spol. s r. o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Firmy na stejné adrese

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy