Oegema Real Estate Czech, s.r.o.
IČO 14238781 · Hájecká 1068/14, Černovice, 61800 Brno
Hodnocení rizikovosti: C — střední riziko · skóre 75/100 (škála AA až E; hodnocení z 2. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-10 b.
- Vlastní kapitál-10 b.
- Běžná likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy4 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Činnosti v oblasti nemovitostí
Souvislosti
- V oboru činnosti v oblasti nemovitostí máme prověřeno 49 990 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 917 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2024 až 2025 (2 roky).
- Na stejné adrese sídlí 13 firem.
- Firma sídlí v kraji Jihomoravský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Oegema Real Estate Czech, s.r.o.
Oegema Real Estate Czech, s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 14238781, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2022. Podle převažující činnosti spadá do oboru činnosti v oblasti nemovitostí. Sídlo má na adrese Hájecká 1068/14, Černovice, 61800 Brno, kde je zapsáno i dalších 12 firem. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Jednatelem je SIBBELE OEGEMA. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ14238781.
Prověření firmy Oegema Real Estate Czech, s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Oegema Real Estate Czech, s.r.o.
- Jaké má firma Oegema Real Estate Czech, s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Oegema Real Estate Czech, s.r.o. má stupeň C (střední riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Oegema Real Estate Czech, s.r.o. v insolvenci?
- Oegema Real Estate Czech, s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 2. 9. 2026.
- Je firma Oegema Real Estate Czech, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Oegema Real Estate Czech, s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 2. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Oegema Real Estate Czech, s.r.o. působí?
- Oegema Real Estate Czech, s.r.o. působí na trhu 4 let.
- Zveřejnila firma Oegema Real Estate Czech, s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Oegema Real Estate Czech, s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- Truck - servis Brno s.r.o.IČO 25334654
- AUTO MK, s.r.o.IČO 25590715
- Cargo flow s.r.o.IČO 26940833
- Arrowlink Express s.r.o.IČO 27683249
- BENROTOR s.r.o.IČO 27749525
- Richter Company, s.r.o.IČO 29319242
- ČSAD Brno - Černovice, a.s.IČO 46346775
- BEST TRANSPORT SPED s.r.o.IČO 60752971
Podobné firmy v okolí
- BELMONTE DEVELOPMENT s.r.o.IČO 14242214
- LR Sport s.r.o.IČO 14245043
- HMA Development s.r.o.IČO 14246449
- Kouzlo přírody, s.r.o.IČO 14251141
- Přehrada resort a.s.IČO 14237172
- Matrix Invest s.r.o.IČO 14235757
- SLOVCORP s.r.o.IČO 14235617
- VITOM Nemovitosti 33, s.r.o.IČO 14235480
Další prověřené firmy
- Empire Prague Project V, s.r.o.IČO 14238551
- TopShop24 s.r.o.IČO 14238608
- Farma Šoulovi s.r.o.IČO 14238675
- ANDYBURK s.r.o.IČO 14238683
- 4CAP-C, s.r.o.IČO 14238802
- Saunia Finance, s.r.o.IČO 14238811
- SWproducts s.r.o.IČO 14238969
- Roto software s.r.o.IČO 14239035