OPHTAL CLINIC INVESTMENTS s.r.o.

IČO 07574304 · Žerotínova 1132/34, Žižkov, 13000 Praha 3

Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 8. 9. 2026)

Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy OPHTAL CLINIC INVESTMENTS s.r.o.

OPHTAL CLINIC INVESTMENTS s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 07574304, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2019. Podle převažující činnosti spadá do oboru profesní, vědecké a technické činnosti. Sídlo má na adrese Žerotínova 1132/34, Žižkov, 13000 Praha 3, kde je zapsáno i dalších 7 firem. Základní kapitál činí 100 000 Kč. Jednatelem je JAN KALENDA.

Prověření firmy OPHTAL CLINIC INVESTMENTS s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě OPHTAL CLINIC INVESTMENTS s.r.o.

Jaké má firma OPHTAL CLINIC INVESTMENTS s.r.o. hodnocení rizikovosti?
OPHTAL CLINIC INVESTMENTS s.r.o. má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma OPHTAL CLINIC INVESTMENTS s.r.o. v insolvenci?
OPHTAL CLINIC INVESTMENTS s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 8. 9. 2026.
Je firma OPHTAL CLINIC INVESTMENTS s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
OPHTAL CLINIC INVESTMENTS s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 8. 9. 2026.
Jak dlouho firma OPHTAL CLINIC INVESTMENTS s.r.o. působí?
OPHTAL CLINIC INVESTMENTS s.r.o. působí na trhu 7 let.
Zveřejnila firma OPHTAL CLINIC INVESTMENTS s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy OPHTAL CLINIC INVESTMENTS s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Firmy na stejné adrese

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy