ORNAS nástrojárna s.r.o.

IČO 27822419 · Lhota 37, 75643 Kelč

Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 95/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)

Co srazilo body

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy ORNAS nástrojárna s.r.o.

ORNAS nástrojárna s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 27822419, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2008. Podle převažující činnosti spadá do oboru zpracovatelský průmysl. Sídlo má na adrese Lhota 37, 75643 Kelč. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou PETR OREL, Petr Orel. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ27822419.

Prověření firmy ORNAS nástrojárna s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě ORNAS nástrojárna s.r.o.

Jaké má firma ORNAS nástrojárna s.r.o. hodnocení rizikovosti?
ORNAS nástrojárna s.r.o. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma ORNAS nástrojárna s.r.o. v insolvenci?
ORNAS nástrojárna s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
Je firma ORNAS nástrojárna s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
ORNAS nástrojárna s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 4. 9. 2026.
Jak dlouho firma ORNAS nástrojárna s.r.o. působí?
ORNAS nástrojárna s.r.o. působí na trhu 18 let.
Zveřejnila firma ORNAS nástrojárna s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy ORNAS nástrojárna s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2024.

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy