Osecká zemědělská a obchodní společnost a.s.
IČO 25211943 · č.p. 400, 33821 Osek
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 95/100 (škála AA až E; hodnocení z 28. 9. 2026)
Co srazilo body
- Pohotová likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy29 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Akciová společnost
- Obor činnosti: Zemědělství, lesnictví a rybářství
Souvislosti
- V oboru zemědělství, lesnictví a rybářství máme prověřeno 11 452 firem, průměrné skóre oboru je 70 a 483 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2024 až 2025 (2 roky).
- Firma sídlí v kraji Plzeňský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Osecká zemědělská a obchodní společnost a.s.
Osecká zemědělská a obchodní společnost a.s. je akciová společnost s IČO 25211943, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 1997. Podle převažující činnosti spadá do oboru zemědělství, lesnictví a rybářství. Sídlo má na adrese č.p. 400, 33821 Osek. Základní kapitál činí 142 830 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou JAROSLAV ŠÍMA, RADKA SUCHÁ, MILOŠ KROC. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ25211943.
Prověření firmy Osecká zemědělská a obchodní společnost a.s. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Osecká zemědělská a obchodní společnost a.s.
- Jaké má firma Osecká zemědělská a obchodní společnost a.s. hodnocení rizikovosti?
- Osecká zemědělská a obchodní společnost a.s. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Osecká zemědělská a obchodní společnost a.s. v insolvenci?
- Osecká zemědělská a obchodní společnost a.s. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 28. 9. 2026.
- Je firma Osecká zemědělská a obchodní společnost a.s. spolehlivý plátce DPH?
- Osecká zemědělská a obchodní společnost a.s. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 28. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Osecká zemědělská a obchodní společnost a.s. působí?
- Osecká zemědělská a obchodní společnost a.s. působí na trhu 29 let.
- Zveřejnila firma Osecká zemědělská a obchodní společnost a.s. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Osecká zemědělská a obchodní společnost a.s. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- HAVLÍKŮV DVŮR s.r.o.IČO 04894545
- 1. česká zemědělská, s.r.o.IČO 06429653
- Jockey Exclusive s.r.o.IČO 06843395
- Zeryles s.r.o.IČO 14306743
- Farma Balák s.r.o.IČO 23143657
- VPL Všeproles s.r.o.IČO 19987790
- Česká drůbež s.r.o.IČO 25212044
- Zemědělská výroba Milknatur, a.s.IČO 25212257
Další prověřené firmy
- ABSTRAKT s.r.o.IČO 25211773
- ALKABEN s.r.o.IČO 25211790
- SOMAN, spol. s r.o.IČO 25211838
- Bartolomeo, spol. s r.o.IČO 25211854
- Bech Akku Power baterie s.r.o.IČO 25211951
- IMAGE PARTNERS, spol. s r.o.IČO 25211978
- Condoria Group, s.r.o.IČO 25211994
- Modul Jockel s.r.o.IČO 25212010