PEMIRA CZ s.r.o.
IČO 01751051 · Mitrovická 90/331, Nová Bělá, 72400 Ostrava
Hodnocení rizikovosti: C — střední riziko · skóre 70/100 (škála AA až E; hodnocení z 17. 10. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-20 b.
- Běžná likvidita-5 b.
- Zveřejněná účetní závěrka-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2023
- Stáří firmy9 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Zpracovatelský průmysl
Souvislosti
- V oboru zpracovatelský průmysl máme prověřeno 37 231 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 374 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2020 až 2023 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 3 firmy.
- Firma sídlí v kraji Moravskoslezský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy PEMIRA CZ s.r.o.
PEMIRA CZ s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 01751051, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2017. Podle převažující činnosti spadá do oboru zpracovatelský průmysl. Sídlo má na adrese Mitrovická 90/331, Nová Bělá, 72400 Ostrava, kde jsou zapsány i další 2 firmy. Základní kapitál činí 10 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou PETR SLATINSKÝ, RADIM MATĚJČEK. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ01751051.
Prověření firmy PEMIRA CZ s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě PEMIRA CZ s.r.o.
- Jaké má firma PEMIRA CZ s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- PEMIRA CZ s.r.o. má stupeň C (střední riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma PEMIRA CZ s.r.o. v insolvenci?
- PEMIRA CZ s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 17. 10. 2026.
- Je firma PEMIRA CZ s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- PEMIRA CZ s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 17. 10. 2026.
- Jak dlouho firma PEMIRA CZ s.r.o. působí?
- PEMIRA CZ s.r.o. působí na trhu 9 let.
- Zveřejnila firma PEMIRA CZ s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy PEMIRA CZ s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2023.
Firmy na stejné adrese
- Autodoprava Kokeš CZ s.r.o.IČO 26849526
- VZV EXTERNÍ SERVIS RP s.r.o.IČO 29391059
Podobné firmy v okolí
- HERTIN Group s.r.o.IČO 01758551
- Proxima stavby s.r.o.IČO 01760891
- Vladimír Hynek s.r.o.IČO 01767917
- Squadra Corse Slesia s.r.o.IČO 01776193
- Lab Connect s.r.o.IČO 01747738
- UTP Czech s.r.o.IČO 01733478
- LITEDO s.r.o.IČO 01730576
- STELUS.cz s.r.o.IČO 01712161
Další prověřené firmy
- Úklidové služby JANA s.r.o.IČO 01750542
- mediprim.cz s.r.o.IČO 01750607
- Data GP s.r.o.IČO 01750691
- Lira Solution s.r.o.IČO 01750771
- Refri systémy, s.r.o.IČO 01751255
- LINHHONG Trade s.r.o.IČO 01751310
- MARCARS servis s.r.o.IČO 01751417
- CRESTRIO a.s.IČO 01751735