PM Červený Kostelec s.r.o.
IČO 14360250 · Boženy Němcové 1195, 54941 Červený Kostelec
Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 35/100 (škála AA až E; hodnocení z 8. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-30 b.
- Vlastní kapitál-30 b.
- Běžná likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy4 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Profesní, vědecké a technické činnosti
Souvislosti
- V oboru profesní, vědecké a technické činnosti máme prověřeno 46 018 firem, průměrné skóre oboru je 73 a 1 663 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2024 (3 roky).
- Firma sídlí v kraji Královéhradecký kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: předlužené firmy v Česku, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy PM Červený Kostelec s.r.o.
PM Červený Kostelec s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 14360250, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2022. Podle převažující činnosti spadá do oboru profesní, vědecké a technické činnosti. Sídlo má na adrese Boženy Němcové 1195, 54941 Červený Kostelec. Základní kapitál činí 1 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou ONDŘEJ SÁDOVSKÝ, PETR SEDLÁČEK.
Prověření firmy PM Červený Kostelec s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě PM Červený Kostelec s.r.o.
- Jaké má firma PM Červený Kostelec s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- PM Červený Kostelec s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma PM Červený Kostelec s.r.o. v insolvenci?
- PM Červený Kostelec s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 8. 9. 2026.
- Je firma PM Červený Kostelec s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- PM Červený Kostelec s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 8. 9. 2026.
- Jak dlouho firma PM Červený Kostelec s.r.o. působí?
- PM Červený Kostelec s.r.o. působí na trhu 4 let.
- Zveřejnila firma PM Červený Kostelec s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy PM Červený Kostelec s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- I. Poprach Holding B.V. a.s.IČO 19909209
- Nakup na Dobro s.r.o.IČO 21342580
- VP Apartments s.r.o.IČO 22162615
- UCEVS s.r.o.IČO 23876344
- City Upgrade architekti s.r.o.IČO 06023011
- Granville Corporation s.r.o.IČO 04910354
- Atelier architektury a urbanismu, s.r.o.IČO 03637182
- DATABENDERS s.r.o.IČO 02953331
Další prověřené firmy
- Wolfpack Media s.r.o.IČO 14360152
- BeLFin first s.r.o.IČO 14360209
- S-Clean s.r.o.IČO 14360217
- STAVBY VÁCLAVEK s.r.o.IČO 14360241
- Lightverse s.r.o.IČO 14360322
- M&M agro CZ s.r.o.IČO 14360365
- Vojtová - reality s.r.o.IČO 14360438
- UDJ 21 s.r.o.IČO 14360497