PNEUMONT Křižanov s.r.o.
IČO 05630282 · č.p. 521, 59451 Křižanov
Hodnocení rizikovosti: B — nízké riziko · skóre 85/100 (škála AA až E; hodnocení z 9. 10. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-10 b.
- Běžná likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy9 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Ostatní činnosti
Souvislosti
- V oboru ostatní činnosti máme prověřeno 9 285 firem, průměrné skóre oboru je 65 a 257 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Firma sídlí v kraji Kraj Vysočina (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy PNEUMONT Křižanov s.r.o.
PNEUMONT Křižanov s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 05630282, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2017. Podle převažující činnosti spadá do oboru ostatní činnosti. Sídlo má na adrese č.p. 521, 59451 Křižanov. Základní kapitál činí 1 000 Kč. Jednatelem je MILOŠ TVARŮŽEK. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ05630282.
Prověření firmy PNEUMONT Křižanov s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě PNEUMONT Křižanov s.r.o.
- Jaké má firma PNEUMONT Křižanov s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- PNEUMONT Křižanov s.r.o. má stupeň B (nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma PNEUMONT Křižanov s.r.o. v insolvenci?
- PNEUMONT Křižanov s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 9. 10. 2026.
- Je firma PNEUMONT Křižanov s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- PNEUMONT Křižanov s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 9. 10. 2026.
- Jak dlouho firma PNEUMONT Křižanov s.r.o. působí?
- PNEUMONT Křižanov s.r.o. působí na trhu 9 let.
- Zveřejnila firma PNEUMONT Křižanov s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy PNEUMONT Křižanov s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- KAFÉ NA KOVÁRNĚ s.r.o.IČO 06707459
- G&G AUTOCENTRUM s.r.o.IČO 05631548
- GT AUTOCAR s.r.o.IČO 05635560
- Služby Andrš s.r.o.IČO 05636566
- Paul´s Barber, s.r.o.IČO 05640491
- R.S. autoservis s.r.o.IČO 05645581
- Nomidis s.r.o.IČO 05646367
- rehabilitace atrium s.r.o.IČO 05646791
Další prověřené firmy
- Rezidence Nové Dvory s.r.o.IČO 05630118
- BALINT-MED. s.r.o.IČO 05630185
- L & M Star s.r.o.IČO 05630215
- Thaya Inn s.r.o.IČO 05630266
- Korisa s.r.o.IČO 05630291
- PHUC KHANH s.r.o.IČO 05630347
- firma BLÁHA s.r.o.IČO 05630363
- MADE FOR TRAILS s.r.o.IČO 05630444