PNM International s.r.o.

IČO 05060192 · Nádražní 385/34, Moravská Ostrava, 70200 Ostrava

Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 90/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)

Co srazilo body

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy PNM International s.r.o.

PNM International s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 05060192, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2016. Sídlo má na adrese Nádražní 385/34, Moravská Ostrava, 70200 Ostrava, kde je zapsáno i dalších 5 firem. Základní kapitál činí 10 000 Kč. Jednatelem je MICHAL KUBÍČEK. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ05060192.

Prověření firmy PNM International s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě PNM International s.r.o.

Jaké má firma PNM International s.r.o. hodnocení rizikovosti?
PNM International s.r.o. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma PNM International s.r.o. v insolvenci?
PNM International s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
Je firma PNM International s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
PNM International s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 4. 9. 2026.
Jak dlouho firma PNM International s.r.o. působí?
PNM International s.r.o. působí na trhu 10 let.
Zveřejnila firma PNM International s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy PNM International s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Firmy na stejné adrese

Další prověřené firmy