Pohřební ústav Souček s.r.o.

IČO 26362821 · Pražská 88/12, Vnitřní Město, 30100 Plzeň

Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)

Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy Pohřební ústav Souček s.r.o.

Pohřební ústav Souček s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 26362821, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2004. Podle převažující činnosti spadá do oboru ostatní činnosti. Sídlo má na adrese Pražská 88/12, Vnitřní Město, 30100 Plzeň, kde jsou zapsány i další 2 firmy. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou KRISTÝNA KYCÁKOVÁ, JIŘÍ SOUČEK. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ26362821.

Prověření firmy Pohřební ústav Souček s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě Pohřební ústav Souček s.r.o.

Jaké má firma Pohřební ústav Souček s.r.o. hodnocení rizikovosti?
Pohřební ústav Souček s.r.o. má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma Pohřební ústav Souček s.r.o. v insolvenci?
Pohřební ústav Souček s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
Je firma Pohřební ústav Souček s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Pohřební ústav Souček s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 4. 9. 2026.
Jak dlouho firma Pohřební ústav Souček s.r.o. působí?
Pohřební ústav Souček s.r.o. působí na trhu 22 let.
Zveřejnila firma Pohřební ústav Souček s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy Pohřební ústav Souček s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Firmy na stejné adrese

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy