PRAGUE GOLD INVEST s.r.o.
IČO 27382184 · Sedlecká 1084/33, Rybáře, 36010 Karlovy Vary
Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)
Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy20 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Administrativní a podpůrné činnosti
Souvislosti
- V oboru administrativní a podpůrné činnosti máme prověřeno 12 714 firem, průměrné skóre oboru je 70 a 506 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 5 firem.
- Firma sídlí v kraji Karlovarský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy PRAGUE GOLD INVEST s.r.o.
PRAGUE GOLD INVEST s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 27382184, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2006. Podle převažující činnosti spadá do oboru administrativní a podpůrné činnosti. Sídlo má na adrese Sedlecká 1084/33, Rybáře, 36010 Karlovy Vary, kde jsou zapsány i další 4 firmy. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Jednatelem je SERGEJ USŤUŽEV.
Prověření firmy PRAGUE GOLD INVEST s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě PRAGUE GOLD INVEST s.r.o.
- Jaké má firma PRAGUE GOLD INVEST s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- PRAGUE GOLD INVEST s.r.o. má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma PRAGUE GOLD INVEST s.r.o. v insolvenci?
- PRAGUE GOLD INVEST s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
- Je firma PRAGUE GOLD INVEST s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- PRAGUE GOLD INVEST s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 7. 9. 2026.
- Jak dlouho firma PRAGUE GOLD INVEST s.r.o. působí?
- PRAGUE GOLD INVEST s.r.o. působí na trhu 20 let.
- Zveřejnila firma PRAGUE GOLD INVEST s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy PRAGUE GOLD INVEST s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- Prague Lawyer s.r.o.IČO 27926265
- Golden Key s.r.o.IČO 28016211
- Stavitelství Green s.r.o.IČO 08276455
- Vary on the Moon s.r.o.IČO 22125523
Podobné firmy v okolí
- Imperia Victor s.r.o.IČO 27961982
- MAXOL Inc. s.r.o.IČO 27977234
- Wild Flower s.r.o.IČO 27978109
- Silent Hill s.r.o.IČO 27978575
- Aliot Praha s.r.o.IČO 27106900
- VH Finanční s.r.o.IČO 26409330
- Gradus Tour & trading s.r.o.IČO 26407370
- KONTUR Group s.r.o.IČO 26377527
Další prověřené firmy
- ENESA a.s.IČO 27382052
- DanKan s.r.o.IČO 27382087
- API - Akademie produktivity a inovací, s.r.o.IČO 27382133
- CML-CZ s.r.o.IČO 27382150
- MENZL, s.r.o.IČO 27382192
- MetPro, s.r.o.IČO 27382222
- Ruspaz s.r.o.IČO 27382311
- ELPROMI s.r.o.IČO 27382346