PROGRES OCEL Hradec Králové spol. s r.o.
IČO 26002841 · Na Hrázce 216/3, Malšovice, 50009 Hradec Králové
Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 35/100 (škála AA až E; hodnocení z 5. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-30 b.
- Vlastní kapitál-30 b.
- Běžná likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy22 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Zpracovatelský průmysl
Souvislosti
- V oboru zpracovatelský průmysl máme prověřeno 37 231 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 374 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2024 až 2025 (2 roky).
- Firma sídlí v kraji Královéhradecký kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: předlužené firmy v Česku, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy PROGRES OCEL Hradec Králové spol. s r.o.
PROGRES OCEL Hradec Králové spol. s r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 26002841, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2004. Podle převažující činnosti spadá do oboru zpracovatelský průmysl. Sídlo má na adrese Na Hrázce 216/3, Malšovice, 50009 Hradec Králové. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Jednatelem je PETR FIEDLER. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ26002841.
Prověření firmy PROGRES OCEL Hradec Králové spol. s r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě PROGRES OCEL Hradec Králové spol. s r.o.
- Jaké má firma PROGRES OCEL Hradec Králové spol. s r.o. hodnocení rizikovosti?
- PROGRES OCEL Hradec Králové spol. s r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma PROGRES OCEL Hradec Králové spol. s r.o. v insolvenci?
- PROGRES OCEL Hradec Králové spol. s r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 5. 9. 2026.
- Je firma PROGRES OCEL Hradec Králové spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
- PROGRES OCEL Hradec Králové spol. s r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 5. 9. 2026.
- Jak dlouho firma PROGRES OCEL Hradec Králové spol. s r.o. působí?
- PROGRES OCEL Hradec Králové spol. s r.o. působí na trhu 22 let.
- Zveřejnila firma PROGRES OCEL Hradec Králové spol. s r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy PROGRES OCEL Hradec Králové spol. s r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- MEDsport Hradec Králové s.r.o.IČO 26013738
- KOBRA kovo s.r.o.IČO 26014050
- ARBO-Linné, s.r.o.IČO 26021854
- Střídačka s.r.o.IČO 26714841
- ATLANTIK TZB, s.r.o.IČO 25996029
- FISCHER SIGNTECH s.r.o.IČO 25994379
- EPN engineering s.r.o.IČO 25994212
- QTS CZ s.r.o.IČO 25993038
Další prověřené firmy
- Divá Bára, s.r.o.IČO 26002795
- Rico Art s.r.o.IČO 26002809
- REALITY EU s.r.o.IČO 26002825
- Jan Fencl s.r.o.IČO 26002833
- amcontrol s.r.o.IČO 26002868
- AG ATELIER s.r.o.IČO 26002892
- Ivana Motlová, s.r.o.IČO 26002914
- EKOLIA KB s.r.o.IČO 26002965