První asistenční s.r.o.
IČO 26382253 · Majakovského 694/11, Rybáře, 36005 Karlovy Vary
Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 35/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-30 b.
- Vlastní kapitál-30 b.
- Běžná likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2024
- Stáří firmy21 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Velkoobchod a maloobchod
Souvislosti
- V oboru velkoobchod a maloobchod máme prověřeno 59 360 firem, průměrné skóre oboru je 69 a 2 561 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2021 až 2024 (4 roky).
- Firma sídlí v kraji Karlovarský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: předlužené firmy v Česku, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy První asistenční s.r.o.
První asistenční s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 26382253, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2005. Podle převažující činnosti spadá do oboru velkoobchod a maloobchod. Sídlo má na adrese Majakovského 694/11, Rybáře, 36005 Karlovy Vary. Základní kapitál činí 210 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou ROMAN PLHA, JIŘÍ LIČKA.
Prověření firmy První asistenční s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě První asistenční s.r.o.
- Jaké má firma První asistenční s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- První asistenční s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma První asistenční s.r.o. v insolvenci?
- První asistenční s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
- Je firma První asistenční s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- První asistenční s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 7. 9. 2026.
- Jak dlouho firma První asistenční s.r.o. působí?
- První asistenční s.r.o. působí na trhu 21 let.
- Zveřejnila firma První asistenční s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy První asistenční s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2024.
Podobné firmy v okolí
- TENDENCE-company s.r.o.IČO 26383713
- LD MORAVA NOVA, s.r.o.IČO 26385406
- Print Smart s.r.o.IČO 26389568
- PÖLKING Shoes s.r.o.IČO 26393883
- BERKUT Group s.r.o.IČO 26380595
- STAMP UNI s.r.o.IČO 26380561
- Maister CZ s.r.o.IČO 26380251
- 3DPE s.r.o.IČO 26379619
Další prověřené firmy
- 1. servisní a montážní, spol. s r.o.IČO 26382113
- Duckstav s.r.o.IČO 26382130
- Domy TOMI reality s.r.o.IČO 26382181
- Kovovýroba Kaufner, s.r.o.IČO 26382245
- Auto Drásta s.r.o.IČO 26382261
- Václav Vaidiš - Elektromontáže s.r.o.IČO 26382300
- K3 Construction s.r.o.IČO 26382318
- PLDATA s.r.o.IČO 26382334