Psychiatrie Martinkova s.r.o.

IČO 04598083 · Martinkova 253/7, Černá Pole, 60200 Brno

Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)

Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy Psychiatrie Martinkova s.r.o.

Psychiatrie Martinkova s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 04598083, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2016. Podle převažující činnosti spadá do oboru zdravotní a sociální péče. Sídlo má na adrese Martinkova 253/7, Černá Pole, 60200 Brno, kde je zapsáno i dalších 11 firem. Základní kapitál činí 30 000 Kč. Jednatelem je IVO MACHÁČEK.

Prověření firmy Psychiatrie Martinkova s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě Psychiatrie Martinkova s.r.o.

Jaké má firma Psychiatrie Martinkova s.r.o. hodnocení rizikovosti?
Psychiatrie Martinkova s.r.o. má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma Psychiatrie Martinkova s.r.o. v insolvenci?
Psychiatrie Martinkova s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
Je firma Psychiatrie Martinkova s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Psychiatrie Martinkova s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 4. 9. 2026.
Jak dlouho firma Psychiatrie Martinkova s.r.o. působí?
Psychiatrie Martinkova s.r.o. působí na trhu 10 let.
Zveřejnila firma Psychiatrie Martinkova s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy Psychiatrie Martinkova s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Firmy na stejné adrese

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy