PUPPYLAND, spol. s r. o.
IČO 25837010 · Malá Dlážka 573/13, Přerov I-Město, 75002 Přerov
Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 35/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)
Co srazilo body
- Vlastní kapitál-30 b.
- Zveřejněná účetní závěrka-30 b.
- Běžná likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2022
- Stáří firmy27 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Velkoobchod a maloobchod
Souvislosti
- V oboru velkoobchod a maloobchod máme prověřeno 59 360 firem, průměrné skóre oboru je 69 a 2 561 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2021 až 2022 (2 roky).
- Firma sídlí v kraji Olomoucký kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy PUPPYLAND, spol. s r. o.
PUPPYLAND, spol. s r. o. je společnost s ručením omezeným s IČO 25837010, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 1999. Podle převažující činnosti spadá do oboru velkoobchod a maloobchod. Sídlo má na adrese Malá Dlážka 573/13, Přerov I-Město, 75002 Přerov. Základní kapitál činí 100 000 Kč. Jednatelem je RADOMÍR WLOSOK.
Prověření firmy PUPPYLAND, spol. s r. o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě PUPPYLAND, spol. s r. o.
- Jaké má firma PUPPYLAND, spol. s r. o. hodnocení rizikovosti?
- PUPPYLAND, spol. s r. o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma PUPPYLAND, spol. s r. o. v insolvenci?
- PUPPYLAND, spol. s r. o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
- Je firma PUPPYLAND, spol. s r. o. spolehlivý plátce DPH?
- PUPPYLAND, spol. s r. o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 7. 9. 2026.
- Jak dlouho firma PUPPYLAND, spol. s r. o. působí?
- PUPPYLAND, spol. s r. o. působí na trhu 27 let.
- Zveřejnila firma PUPPYLAND, spol. s r. o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy PUPPYLAND, spol. s r. o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2022.
Podobné firmy v okolí
- ALIACON, s.r.o.IČO 25837508
- HSP účetní a daňová kancelář a.s.IČO 25841131
- ProVektor, spol. s r.o.IČO 25861247
- BJM Přerov s.r.o.IČO 25865021
- KEN SECURE CZECH s.r.o.IČO 25835696
- První moravská finanční a.s.IČO 25833341
- ATEKK 07 s.r.o.IČO 25819925
- MIPEM Service s.r.o.IČO 25817108
Další prověřené firmy
- ZAVAJARO s.r.o.IČO 25836889
- MONTÁŽE JESENÍK S+G s.r.o.IČO 25836919
- SLEZSKÁ LENTA, s.r.o.IČO 25836943
- DARENT s.r.o.IČO 25836994
- NANTUCKET, s.r.o.IČO 25837028
- HAGER EXPORT s.r.o.IČO 25837036
- MORAVSKÁ VÝROBNÍ, a.s.IČO 25837052
- LINARTS, s.r.o.IČO 25837061