Radwell International Czechia s.r.o.
IČO 17083583 · 2. května 1599, 76361 Napajedla
Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 30/100 (škála AA až E; hodnocení z 31. 8. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-30 b.
- Vlastní kapitál-30 b.
- Běžná likvidita-5 b.
- Pohotová likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy4 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Velkoobchod a maloobchod
Souvislosti
- V oboru velkoobchod a maloobchod máme prověřeno 59 360 firem, průměrné skóre oboru je 69 a 2 561 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2024 až 2025 (2 roky).
- Firma sídlí v kraji Zlínský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: předlužené firmy v Česku, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Radwell International Czechia s.r.o.
Radwell International Czechia s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 17083583, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2022. Podle převažující činnosti spadá do oboru velkoobchod a maloobchod. Sídlo má na adrese 2. května 1599, 76361 Napajedla. Základní kapitál činí 10 000 Kč. Jednatelem je STEPHEN MANNION. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ17083583.
Prověření firmy Radwell International Czechia s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Radwell International Czechia s.r.o.
- Jaké má firma Radwell International Czechia s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Radwell International Czechia s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Radwell International Czechia s.r.o. v insolvenci?
- Radwell International Czechia s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 31. 8. 2026.
- Je firma Radwell International Czechia s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Radwell International Czechia s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 31. 8. 2026.
- Jak dlouho firma Radwell International Czechia s.r.o. působí?
- Radwell International Czechia s.r.o. působí na trhu 4 let.
- Zveřejnila firma Radwell International Czechia s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Radwell International Czechia s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- AD Shopa s.r.o.IČO 19308141
- CASMO spol. s r.o.IČO 25318101
- SERVICE PRO a.s.IČO 25567969
- MPM Trade spol. s r.o.IČO 25570668
- Vineacollis, s.r.o.IČO 17052475
- Nábytek-interior s.r.o.IČO 08590168
- Amani.cz s.r.o.IČO 07457804
- BYTOVÝ TEXTIL Škodák a.s.IČO 06021255
Další prověřené firmy
- Stomatologie Denteam s.r.o.IČO 17083303
- Džancek taxi s.r.o.IČO 17083427
- MKP kompozit s.r.o.IČO 17083451
- EasyFunding a.s.IČO 17083567
- E-Waste Rafinery a.s.IČO 17083656
- PM Brno Zbrojovka s.r.o.IČO 17083737
- BFS Loučovice, s.r.o.IČO 17083745
- Energy Heat s.r.o.IČO 17083796