REAL SPEKTRUM CITY, spol. s r.o.
IČO 60697504 · Lidická 718/77, Veveří, 60200 Brno
Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 35/100 (škála AA až E; hodnocení z 6. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-30 b.
- Vlastní kapitál-30 b.
- Běžná likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy32 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Činnosti v oblasti nemovitostí
Souvislosti
- V oboru činnosti v oblasti nemovitostí máme prověřeno 49 990 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 917 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 49 firem.
- Firma sídlí v kraji Jihomoravský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: předlužené firmy v Česku, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy REAL SPEKTRUM CITY, spol. s r.o.
REAL SPEKTRUM CITY, spol. s r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 60697504, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 1994. Podle převažující činnosti spadá do oboru činnosti v oblasti nemovitostí. Sídlo má na adrese Lidická 718/77, Veveří, 60200 Brno, kde je zapsáno i dalších 48 firem. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Jednatelem je FRANTIŠEK KOKNA.
Prověření firmy REAL SPEKTRUM CITY, spol. s r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě REAL SPEKTRUM CITY, spol. s r.o.
- Jaké má firma REAL SPEKTRUM CITY, spol. s r.o. hodnocení rizikovosti?
- REAL SPEKTRUM CITY, spol. s r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma REAL SPEKTRUM CITY, spol. s r.o. v insolvenci?
- REAL SPEKTRUM CITY, spol. s r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 6. 9. 2026.
- Je firma REAL SPEKTRUM CITY, spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
- REAL SPEKTRUM CITY, spol. s r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 6. 9. 2026.
- Jak dlouho firma REAL SPEKTRUM CITY, spol. s r.o. působí?
- REAL SPEKTRUM CITY, spol. s r.o. působí na trhu 32 let.
- Zveřejnila firma REAL SPEKTRUM CITY, spol. s r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy REAL SPEKTRUM CITY, spol. s r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- Education, s.r.o.IČO 02021579
- Stemford, s.r.o.IČO 02021625
- Alasun s.r.o.IČO 03727173
- Rezidence Červené vrchy s.r.o.IČO 05044731
- HENDY HOLEŠOV s.r.o.IČO 05261601
- Webite, s.r.o.IČO 05897921
- Společnost UR s.r.o.IČO 07212020
- Residence Popovice s.r.o.IČO 07239572
Podobné firmy v okolí
- PROTOTYPA a.s.IČO 60698250
- SECUROMA EST EUROPA, s.r.o.IČO 60698497
- FUTURA EUROPE EST s.r.o.IČO 60698501
- BYTASEN, spol. s r.o.IČO 60699132
- PERAS, spol. s r.o.IČO 60696940
- ÚVMV Consulting, a.s.IČO 60193565
- KK Cosmetics, s.r.o.IČO 49972804
- PLISKA Interactive Services Consulting, s.r.o.IČO 49969927
Další prověřené firmy
- LESNÍ SPOLEČNOST KNĚŽDUB, s.r.o.IČO 60697270
- ARVACOL, spol. s r.o.IČO 60697334
- CENTRIS, s.r.o.IČO 60697342
- NUMEX, spol. s r.o.IČO 60697466
- AQUAS vodní díla s.r.o.IČO 60697539
- JERA trade, s.r.o.IČO 60697547
- " CLEANFIX, s.r.o."IČO 60697563
- VIDEON, s.r.o.IČO 60697601