Realitní makléři Plzeň plus s.r.o.
IČO 29120772 · Vinohradská 184/12, Doudlevce, 30100 Plzeň
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 90/100 (škála AA až E; hodnocení z 6. 9. 2026)
Co srazilo body
- Vlastní kapitál-10 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy14 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Činnosti v oblasti nemovitostí
Souvislosti
- V oboru činnosti v oblasti nemovitostí máme prověřeno 49 990 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 917 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2024 až 2025 (2 roky).
- Na stejné adrese sídlí 2 firmy.
- Firma sídlí v kraji Plzeňský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Realitní makléři Plzeň plus s.r.o.
Realitní makléři Plzeň plus s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 29120772, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2012. Podle převažující činnosti spadá do oboru činnosti v oblasti nemovitostí. Sídlo má na adrese Vinohradská 184/12, Doudlevce, 30100 Plzeň, kde je zapsána i další 1 firma. Základní kapitál činí 200 000 Kč.
Prověření firmy Realitní makléři Plzeň plus s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Realitní makléři Plzeň plus s.r.o.
- Jaké má firma Realitní makléři Plzeň plus s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Realitní makléři Plzeň plus s.r.o. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Realitní makléři Plzeň plus s.r.o. v insolvenci?
- Realitní makléři Plzeň plus s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 6. 9. 2026.
- Je firma Realitní makléři Plzeň plus s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Realitní makléři Plzeň plus s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 6. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Realitní makléři Plzeň plus s.r.o. působí?
- Realitní makléři Plzeň plus s.r.o. působí na trhu 14 let.
- Zveřejnila firma Realitní makléři Plzeň plus s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Realitní makléři Plzeň plus s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- Realitní kancelář RM s.r.o.IČO 02105250
Podobné firmy v okolí
- Reality Lizard s.r.o.IČO 29121019
- Renkaiden a.s.IČO 29121710
- G Assets a.s.IČO 29121795
- EUROVIKASTAV s.r.o.IČO 29123577
- Salón Mikádo s.r.o.IČO 29120683
- Nesti, spol. s r.o.IČO 29120021
- JASTY developerská stavební s.r.o.IČO 29118654
- DOMENIS real s.r.o.IČO 29118603
Další prověřené firmy
- ORL Sebera s.r.o.IČO 29120713
- CARLOPE s.r.o.IČO 29120721
- SUDA architekti, s.r.o.IČO 29120748
- Daniel Nový AVE s.r.o.IČO 29120756
- ZISEN s.r.o.IČO 29120802
- Komplet IT s.r.o.IČO 29120829
- PCO SERVICE s.r.o.IČO 29120837
- MONVITALY s.r.o.IČO 29120888