REFUGIUM SVATÉ ANEŽKY ČESKÉ s.r.o.
IČO 24776866 · Na Panský 8, 25241 Dolní Břežany
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 90/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)
Co srazilo body
- Vlastní kapitál-10 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy15 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Velkoobchod a maloobchod
Souvislosti
- V oboru velkoobchod a maloobchod máme prověřeno 59 360 firem, průměrné skóre oboru je 69 a 2 561 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 5 firem.
- Firma sídlí v kraji Středočeský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy REFUGIUM SVATÉ ANEŽKY ČESKÉ s.r.o.
REFUGIUM SVATÉ ANEŽKY ČESKÉ s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 24776866, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2011. Podle převažující činnosti spadá do oboru velkoobchod a maloobchod. Sídlo má na adrese Na Panský 8, 25241 Dolní Břežany, kde jsou zapsány i další 4 firmy. Základní kapitál činí 13 100 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou PETR KERHART, MAREK TESAŘ.
Prověření firmy REFUGIUM SVATÉ ANEŽKY ČESKÉ s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě REFUGIUM SVATÉ ANEŽKY ČESKÉ s.r.o.
- Jaké má firma REFUGIUM SVATÉ ANEŽKY ČESKÉ s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- REFUGIUM SVATÉ ANEŽKY ČESKÉ s.r.o. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma REFUGIUM SVATÉ ANEŽKY ČESKÉ s.r.o. v insolvenci?
- REFUGIUM SVATÉ ANEŽKY ČESKÉ s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
- Je firma REFUGIUM SVATÉ ANEŽKY ČESKÉ s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- REFUGIUM SVATÉ ANEŽKY ČESKÉ s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 7. 9. 2026.
- Jak dlouho firma REFUGIUM SVATÉ ANEŽKY ČESKÉ s.r.o. působí?
- REFUGIUM SVATÉ ANEŽKY ČESKÉ s.r.o. působí na trhu 15 let.
- Zveřejnila firma REFUGIUM SVATÉ ANEŽKY ČESKÉ s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy REFUGIUM SVATÉ ANEŽKY ČESKÉ s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- ONSTEP s.r.o.IČO 65410670
- Dům seniorů Dolní Břežany s.r.o.IČO 24135798
- GAVRETA s.r.o.IČO 24137031
- Dům Concentus s.r.o.IČO 24137111
Podobné firmy v okolí
- Sunny Smile Prague s.r.o.IČO 24831433
- PROMIT spol. s r.o.IČO 25060180
- ACCU-CRAFT.CZ s.r.o.IČO 25129040
- KOPECKÁ s.r.o.IČO 26167841
- Smolin Company s.r.o.IČO 24693715
- Dům Concentus s.r.o.IČO 24137111
- GAVRETA s.r.o.IČO 24137031
- Firmly s.r.o.IČO 23213086
Další prověřené firmy
- MERIWETHER a.s.IČO 24776688
- FU DA KANG s.r.o.IČO 24776696
- Lexani Racing s.r.o.IČO 24776785
- Bydlení Fryšták s.r.o.IČO 24776858
- Dimar Management s.r.o.IČO 24777013
- Ophthos s.r.o.IČO 24777056
- SOTEX INVEST s.r.o.IČO 24777072
- Sharim, s.r.o.IČO 24777188