REKLAMA PRAHA, spol.s.r.o.

IČO 26503735 · Pastevců 484/8, Újezd u Průhonic, 14900 Praha 4

Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 90/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)

Co srazilo body

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy REKLAMA PRAHA, spol.s.r.o.

REKLAMA PRAHA, spol.s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 26503735, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2002. Podle převažující činnosti spadá do oboru profesní, vědecké a technické činnosti. Sídlo má na adrese Pastevců 484/8, Újezd u Průhonic, 14900 Praha 4. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Jednatelem je PETRONILA ZEMANOVÁ.

Prověření firmy REKLAMA PRAHA, spol.s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě REKLAMA PRAHA, spol.s.r.o.

Jaké má firma REKLAMA PRAHA, spol.s.r.o. hodnocení rizikovosti?
REKLAMA PRAHA, spol.s.r.o. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma REKLAMA PRAHA, spol.s.r.o. v insolvenci?
REKLAMA PRAHA, spol.s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
Je firma REKLAMA PRAHA, spol.s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
REKLAMA PRAHA, spol.s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 7. 9. 2026.
Jak dlouho firma REKLAMA PRAHA, spol.s.r.o. působí?
REKLAMA PRAHA, spol.s.r.o. působí na trhu 24 let.
Zveřejnila firma REKLAMA PRAHA, spol.s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy REKLAMA PRAHA, spol.s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy