RH medical consulting s.r.o.
IČO 17931151 · Na dílech 807/6, Michle, 14100 Praha 4
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 95/100 (škála AA až E; hodnocení z 17. 10. 2026)
Co srazilo body
- Stáří firmy-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy3 roky
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Administrativní a podpůrné činnosti
Souvislosti
- V oboru administrativní a podpůrné činnosti máme prověřeno 12 714 firem, průměrné skóre oboru je 70 a 506 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2024 až 2025 (2 roky).
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy RH medical consulting s.r.o.
RH medical consulting s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 17931151. Podle převažující činnosti spadá do oboru administrativní a podpůrné činnosti. Sídlo má na adrese Na dílech 807/6, Michle, 14100 Praha 4. Základní kapitál činí 1 000 Kč. Jednatelem je RADOVAN HNATIČ.
Prověření firmy RH medical consulting s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě RH medical consulting s.r.o.
- Jaké má firma RH medical consulting s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- RH medical consulting s.r.o. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma RH medical consulting s.r.o. v insolvenci?
- RH medical consulting s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 17. 10. 2026.
- Je firma RH medical consulting s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- RH medical consulting s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 17. 10. 2026.
- Jak dlouho firma RH medical consulting s.r.o. působí?
- RH medical consulting s.r.o. působí na trhu 3 roky.
- Zveřejnila firma RH medical consulting s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy RH medical consulting s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- Klika Light s.r.o.IČO 17932629
- GREY CONCERN, s.r.o.IČO 17932751
- Live&Shine s.r.o.IČO 17932777
- AMES Hold Capital s.r.o.IČO 17933315
- RAJNA 18.02 s.r.o.IČO 17930260
- Crystaline magnet s.r.o.IČO 17930081
- Grand Oaza s.r.o.IČO 17929784
- 420 Production s.r.o.IČO 17927277
Další prověřené firmy
- MARSVO s.r.o.IČO 17930766
- Lékárna Medila, s.r.o.IČO 17930855
- Tempo architekti s.r.o.IČO 17930936
- Neeyamo Enterprise Solutions s.r.o.IČO 17930995
- SOMIRA Pokorný s.r.o.IČO 17931282
- Karl LIQ Distillery s.r.o.IČO 17931363
- Devium s.r.o.IČO 17931525
- MIJIMA s.r.o.IČO 17931576