ROCA TRAVELINO s.r.o.
IČO 28054474 · Alšova 1573/4, 36001 Karlovy Vary
Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 35/100 (škála AA až E; hodnocení z 5. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-30 b.
- Vlastní kapitál-30 b.
- Běžná likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2024
- Stáří firmy17 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Doprava a skladování
Souvislosti
- V oboru doprava a skladování máme prověřeno 11 810 firem, průměrné skóre oboru je 66 a 532 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2023 až 2024 (2 roky).
- Na stejné adrese sídlí 4 firmy.
- Firma sídlí v kraji Karlovarský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: předlužené firmy v Česku, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy ROCA TRAVELINO s.r.o.
ROCA TRAVELINO s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 28054474, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2009. Podle převažující činnosti spadá do oboru doprava a skladování. Sídlo má na adrese Alšova 1573/4, 36001 Karlovy Vary, kde jsou zapsány i další 3 firmy. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Jednatelem je MYKOLA KHOMYCH. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ28054474.
Prověření firmy ROCA TRAVELINO s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě ROCA TRAVELINO s.r.o.
- Jaké má firma ROCA TRAVELINO s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- ROCA TRAVELINO s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma ROCA TRAVELINO s.r.o. v insolvenci?
- ROCA TRAVELINO s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 5. 9. 2026.
- Je firma ROCA TRAVELINO s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- ROCA TRAVELINO s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 5. 9. 2026.
- Jak dlouho firma ROCA TRAVELINO s.r.o. působí?
- ROCA TRAVELINO s.r.o. působí na trhu 17 let.
- Zveřejnila firma ROCA TRAVELINO s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy ROCA TRAVELINO s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2024.
Firmy na stejné adrese
- D&Da company s.r.o.IČO 04404734
- ZELBOR s.r.o.IČO 04986849
- Venezia Company s.r.o.IČO 05912440
Podobné firmy v okolí
- ARGONI s.r.o.IČO 28871090
- Energia Muerta s.r.o.IČO 28901835
- AUTONOVEX Transport s.r.o.IČO 29095018
- GARANT SPED KV s.r.o.IČO 29108381
- MeziTrofi Seconda, s.r.o.IČO 28053583
- ODA Tour s.r.o.IČO 28049161
- SPA TOUR s.r.o.IČO 28014871
- Yurtur-West s.r.o.IČO 27991288
Další prověřené firmy
- SVOJNET s.r.o.IČO 28054059
- ELA media s.r.o.IČO 28054067
- WashTec Cleaning Technology s.r.o.IČO 28054091
- GAJANA Company s.r.o.IČO 28054288
- WINOLD, s.r.o.IČO 28054636
- SolarPartner s.r.o.IČO 28055047
- ZUBNÍ LABORATOŘ HANZLÍK s.r.o.IČO 28055055
- NCK TRADE s.r.o.IČO 28055233