Rochovská - consulting s.r.o.
IČO 26373424 · Lobezská 214/9, Východní Předměstí, 32600 Plzeň
Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 30/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-30 b.
- Vlastní kapitál-30 b.
- Běžná likvidita-5 b.
- Pohotová likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy22 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Ubytování, stravování a pohostinství
Souvislosti
- V oboru ubytování, stravování a pohostinství máme prověřeno 20 406 firem, průměrné skóre oboru je 61 a 742 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2024 až 2025 (2 roky).
- Na stejné adrese sídlí 19 firem.
- Firma sídlí v kraji Plzeňský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: předlužené firmy v Česku, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Rochovská - consulting s.r.o.
Rochovská - consulting s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 26373424, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2004. Podle převažující činnosti spadá do oboru ubytování, stravování a pohostinství. Sídlo má na adrese Lobezská 214/9, Východní Předměstí, 32600 Plzeň, kde je zapsáno i dalších 18 firem. Základní kapitál činí 210 000 Kč. Jednatelem je JAROSLAVA ROCHOVSKÁ.
Prověření firmy Rochovská - consulting s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Rochovská - consulting s.r.o.
- Jaké má firma Rochovská - consulting s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Rochovská - consulting s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Rochovská - consulting s.r.o. v insolvenci?
- Rochovská - consulting s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
- Je firma Rochovská - consulting s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Rochovská - consulting s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 7. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Rochovská - consulting s.r.o. působí?
- Rochovská - consulting s.r.o. působí na trhu 22 let.
- Zveřejnila firma Rochovská - consulting s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Rochovská - consulting s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- RR STAV GROUP s.r.o.IČO 27963381
- RJV-Office property s.r.o.IČO 27967832
- 2P Production, s.r.o.IČO 27968731
- KŘIŽÍK s.r.o.IČO 28001699
- RT TRANS GROUP s.r.o.IČO 28012721
- CORBATIR trans s.r.o.IČO 29113300
- H - P mont s.r.o.IČO 63508664
- Řeznictví u Rochovských s.r.o.IČO 02334291
Podobné firmy v okolí
- SD corporation s.r.o.IČO 26374846
- OK KOLD s.r.o.IČO 26378736
- NALTOM s.r.o.IČO 26379317
- HOJSOVKA s.r.o.IČO 26382091
- Kanta s.r.o.IČO 26372991
- AWA Partners Rent s.r.o.IČO 26372827
- HERTL & SYN TRADING s.r.o.IČO 26369826
- MAGIC POINT s.r.o.IČO 26368528
Další prověřené firmy
- PRVNÍ RUDSKÁ, s.r.o.IČO 26373351
- ACTIVETEX, s.r.o.IČO 26373378
- AKLEN stavební s.r.o.IČO 26373386
- Karlovarská realitní s.r.o.IČO 26373394
- Pro Group, s.r.o.IČO 26373483
- Angara.cz s.r.o.IČO 26373556
- Porečje s.r.o.IČO 26373599
- DEKAKOM plus s.r.o.IČO 26373611