Rolinc Accounting & Tax Services s.r.o.
IČO 03836533 · Libeň 100, 25241 Libeř
Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 6. 9. 2026)
Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy11 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Profesní, vědecké a technické činnosti
Souvislosti
- V oboru profesní, vědecké a technické činnosti máme prověřeno 46 018 firem, průměrné skóre oboru je 73 a 1 663 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Firma sídlí v kraji Středočeský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Rolinc Accounting & Tax Services s.r.o.
Rolinc Accounting & Tax Services s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 03836533, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2015. Podle převažující činnosti spadá do oboru profesní, vědecké a technické činnosti. Sídlo má na adrese Libeň 100, 25241 Libeř. Základní kapitál činí 100 000 Kč. Jednatelem je JIŘÍ ROLINC. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ03836533.
Prověření firmy Rolinc Accounting & Tax Services s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Rolinc Accounting & Tax Services s.r.o.
- Jaké má firma Rolinc Accounting & Tax Services s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Rolinc Accounting & Tax Services s.r.o. má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Rolinc Accounting & Tax Services s.r.o. v insolvenci?
- Rolinc Accounting & Tax Services s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 6. 9. 2026.
- Je firma Rolinc Accounting & Tax Services s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Rolinc Accounting & Tax Services s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 6. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Rolinc Accounting & Tax Services s.r.o. působí?
- Rolinc Accounting & Tax Services s.r.o. působí na trhu 11 let.
- Zveřejnila firma Rolinc Accounting & Tax Services s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Rolinc Accounting & Tax Services s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- Hartman a Hartmanová ecoslužby s.r.o.IČO 03899357
- MAPIL účto s.r.o.IČO 17944589
- Greenex ACC, s.r.o.IČO 27638685
- LINEA FERRA s.r.o.IČO 03836720
- HFL Training Center s.r.o.IČO 03837050
- AGR-WEST s.r.o.IČO 03837106
- Autodoprava Jeník s.r.o.IČO 03837131
- Chaya Progress s.r.o.IČO 03837211
Další prověřené firmy
- OIY Czech, s.r.o.IČO 03835987
- JM Bau s.r.o.IČO 03836126
- Unostav s.r.o.IČO 03836517
- HappyTouch s.r.o.IČO 03836525
- Správa nemovitostí Morava, s.r.o.IČO 03836568
- LINEA FERRA s.r.o.IČO 03836720
- ORIENT EUROTRADE s.r.o.IČO 03836746
- SOLTEA Trade s.r.o.IČO 03836967