Salve Finance, a.s.

IČO 26963469 · Sádky 1615/4, 79601 Prostějov

Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 90/100 (škála AA až E; hodnocení z 5. 9. 2026)

Co srazilo body

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy Salve Finance, a.s.

Salve Finance, a.s. je akciová společnost s IČO 26963469, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2005. Podle převažující činnosti spadá do oboru peněžnictví a pojišťovnictví. Sídlo má na adrese Sádky 1615/4, 79601 Prostějov, kde je zapsáno i dalších 7 firem. Základní kapitál činí 2 000 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou PETR ZAPLETAL, JITKA DÝČKOVÁ. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ26963469.

Prověření firmy Salve Finance, a.s. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě Salve Finance, a.s.

Jaké má firma Salve Finance, a.s. hodnocení rizikovosti?
Salve Finance, a.s. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma Salve Finance, a.s. v insolvenci?
Salve Finance, a.s. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 5. 9. 2026.
Je firma Salve Finance, a.s. spolehlivý plátce DPH?
Salve Finance, a.s. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 5. 9. 2026.
Jak dlouho firma Salve Finance, a.s. působí?
Salve Finance, a.s. působí na trhu 21 let.
Zveřejnila firma Salve Finance, a.s. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy Salve Finance, a.s. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Firmy na stejné adrese

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy