SAWE - South African Wine Emporium s.r.o.
IČO 24271951 · Žichlínská 1671, Újezd nad Lesy, 19016 Praha 9
Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 35/100 (škála AA až E; hodnocení z 31. 8. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-30 b.
- Vlastní kapitál-30 b.
- Běžná likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy13 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Velkoobchod a maloobchod
Souvislosti
- V oboru velkoobchod a maloobchod máme prověřeno 59 360 firem, průměrné skóre oboru je 69 a 2 561 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: předlužené firmy v Česku, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy SAWE - South African Wine Emporium s.r.o.
SAWE - South African Wine Emporium s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 24271951, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2013. Podle převažující činnosti spadá do oboru velkoobchod a maloobchod. Sídlo má na adrese Žichlínská 1671, Újezd nad Lesy, 19016 Praha 9. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Jednatelem je MILAN ZRCEK. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ24271951.
Prověření firmy SAWE - South African Wine Emporium s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě SAWE - South African Wine Emporium s.r.o.
- Jaké má firma SAWE - South African Wine Emporium s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- SAWE - South African Wine Emporium s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma SAWE - South African Wine Emporium s.r.o. v insolvenci?
- SAWE - South African Wine Emporium s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 31. 8. 2026.
- Je firma SAWE - South African Wine Emporium s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- SAWE - South African Wine Emporium s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 31. 8. 2026.
- Jak dlouho firma SAWE - South African Wine Emporium s.r.o. působí?
- SAWE - South African Wine Emporium s.r.o. působí na trhu 13 let.
- Zveřejnila firma SAWE - South African Wine Emporium s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy SAWE - South African Wine Emporium s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- Kovo Steel Plus s.r.o.IČO 24272060
- AVARRIO SOUKENICKÁ s.r.o.IČO 24272116
- EUMIST s.r.o.IČO 24272191
- P.J.Real HB s.r.o.IČO 24272302
- BS Global s.r.o.IČO 24271527
- REGRESSUS GROUP s.r.o.IČO 24271241
- Rendl Light Studio s.r.o.IČO 24271128
- InterAir s.r.o.IČO 24270946
Další prověřené firmy
- EBY COM s.r.o.IČO 24271845
- Sell-wood s.r.o.IČO 24271870
- Lumiere Film, s.r.o.IČO 24271896
- ALAFIA-RHB s.r.o.IČO 24271942
- LR plus s.r.o.IČO 24271977
- M.K. work on design s.r.o.IČO 24271985
- Dermatologie Anděl s.r.o.IČO 24272027
- Tiskárna Knopp s.r.o.IČO 24272035