Sloníkovo šití s.r.o.

IČO 21156441 · Pionýrů 1540, 78391 Uničov

Hodnocení rizikovosti: C — střední riziko · skóre 65/100 (škála AA až E; hodnocení z 5. 9. 2026)

Co srazilo body

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy Sloníkovo šití s.r.o.

Sloníkovo šití s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 21156441, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2024. Podle převažující činnosti spadá do oboru zpracovatelský průmysl. Sídlo má na adrese Pionýrů 1540, 78391 Uničov. Základní kapitál činí 20 000 Kč. Jednatelem je SOŇA NAVRÁTILOVÁ. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ21156441.

Prověření firmy Sloníkovo šití s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě Sloníkovo šití s.r.o.

Jaké má firma Sloníkovo šití s.r.o. hodnocení rizikovosti?
Sloníkovo šití s.r.o. má stupeň C (střední riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma Sloníkovo šití s.r.o. v insolvenci?
Sloníkovo šití s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 5. 9. 2026.
Je firma Sloníkovo šití s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Sloníkovo šití s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 5. 9. 2026.
Jak dlouho firma Sloníkovo šití s.r.o. působí?
Sloníkovo šití s.r.o. působí na trhu 2 let.
Zveřejnila firma Sloníkovo šití s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy Sloníkovo šití s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy