SLUNEČNÁ ZÁTOKA HARTA s.r.o.
IČO 23157364 · č.p. 122, 79336 Malá Morávka
Hodnocení rizikovosti: B — nízké riziko · skóre 85/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)
Co srazilo body
- Stáří firmy-10 b.
- Běžná likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Stáří firmy1 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Činnosti v oblasti nemovitostí
Souvislosti
- V oboru činnosti v oblasti nemovitostí máme prověřeno 49 990 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 917 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Na stejné adrese sídlí 3 firmy.
- Firma sídlí v kraji Moravskoslezský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy SLUNEČNÁ ZÁTOKA HARTA s.r.o.
SLUNEČNÁ ZÁTOKA HARTA s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 23157364, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2025. Podle převažující činnosti spadá do oboru činnosti v oblasti nemovitostí. Sídlo má na adrese č.p. 122, 79336 Malá Morávka, kde jsou zapsány i další 2 firmy. Základní kapitál činí 10 000 Kč. Jednatelem je KAREL LEŽATKA.
Prověření firmy SLUNEČNÁ ZÁTOKA HARTA s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě SLUNEČNÁ ZÁTOKA HARTA s.r.o.
- Jaké má firma SLUNEČNÁ ZÁTOKA HARTA s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- SLUNEČNÁ ZÁTOKA HARTA s.r.o. má stupeň B (nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma SLUNEČNÁ ZÁTOKA HARTA s.r.o. v insolvenci?
- SLUNEČNÁ ZÁTOKA HARTA s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
- Je firma SLUNEČNÁ ZÁTOKA HARTA s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- SLUNEČNÁ ZÁTOKA HARTA s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 7. 9. 2026.
- Jak dlouho firma SLUNEČNÁ ZÁTOKA HARTA s.r.o. působí?
- SLUNEČNÁ ZÁTOKA HARTA s.r.o. působí na trhu 1 let.
Firmy na stejné adrese
- RESORT KOPŘIVNÁ a.s.IČO 26864924
- SNOWSYSTEM s.r.o.IČO 22352953
Podobné firmy v okolí
- Hotel Pod Kapličkou s.r.o.IČO 05342821
- CAPITAL Trust Project I, s.r.o.IČO 23157496
- CrocoDeal s.r.o.IČO 23157615
- MR. HOLIDAY s.r.o.IČO 23161027
- PV-VAPEX s.r.o.IČO 23162392
- Isca Apartman 38 s.r.o.IČO 23162686
- Quaternary Innovations s.r.o.IČO 23162856
- Isca Apartman 39 s.r.o.IČO 23162899
Další prověřené firmy
- Logos - Komunitní psychiatrická péče s.r.o.IČO 23156961
- YP energy s.r.o.IČO 23156996
- HanG.O Care s.r.o.IČO 23157178
- Jobs Media s.r.o.IČO 23157186
- Flower Cafe s.r.o.IČO 23157402
- V.A.V. Bilov STAV s.r.o.IČO 23157445
- Festech s.r.o.IČO 23157461
- CAPITAL Trust Project I, s.r.o.IČO 23157496