Služby zdravotnické praxi, spol. s r.o.
IČO 27777723 · Herbenova 700/2, Mariánské Hory, 70900 Ostrava
Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 5. 9. 2026)
Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2024
- Stáří firmy19 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Profesní, vědecké a technické činnosti
Souvislosti
- V oboru profesní, vědecké a technické činnosti máme prověřeno 46 018 firem, průměrné skóre oboru je 73 a 1 663 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2023 až 2024 (2 roky).
- Firma sídlí v kraji Moravskoslezský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Služby zdravotnické praxi, spol. s r.o.
Služby zdravotnické praxi, spol. s r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 27777723, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2007. Podle převažující činnosti spadá do oboru profesní, vědecké a technické činnosti. Sídlo má na adrese Herbenova 700/2, Mariánské Hory, 70900 Ostrava. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Jednatelem je ROMAN KUBÁŠEK.
Prověření firmy Služby zdravotnické praxi, spol. s r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Služby zdravotnické praxi, spol. s r.o.
- Jaké má firma Služby zdravotnické praxi, spol. s r.o. hodnocení rizikovosti?
- Služby zdravotnické praxi, spol. s r.o. má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Služby zdravotnické praxi, spol. s r.o. v insolvenci?
- Služby zdravotnické praxi, spol. s r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 5. 9. 2026.
- Je firma Služby zdravotnické praxi, spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Služby zdravotnické praxi, spol. s r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 5. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Služby zdravotnické praxi, spol. s r.o. působí?
- Služby zdravotnické praxi, spol. s r.o. působí na trhu 19 let.
- Zveřejnila firma Služby zdravotnické praxi, spol. s r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Služby zdravotnické praxi, spol. s r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2024.
Podobné firmy v okolí
- OVEX plus s.r.o.IČO 27778622
- ŠMID DESIGN s.r.o.IČO 27779289
- MACTE ANIMO TAX spol. s r.o.IČO 27780325
- FINEFEKT, s.r.o.IČO 27780643
- MAXXI - THERM s.r.o.IČO 27777685
- Self - car Kubíček s.r.o.IČO 27776735
- MAXPLAN, s.r.o.IČO 27776603
- KROSSBAU s.r.o.IČO 27776565
Další prověřené firmy
- LEN-MAX s.r.o.IČO 27777626
- MAXXI - THERM s.r.o.IČO 27777685
- RFN s.r.o.IČO 27777693
- COPTIS s.r.o.IČO 27777715
- JKL accounting a. s.IČO 27777782
- Lezapari, s.r.o.IČO 27777855
- NEVIOL s.r.o.IČO 27777871
- Lesy MOPOK s.r.o.IČO 27777928