SMETACEK INVESTMENTS s.r.o.

IČO 19556365 · Za Barborou 44/6, Žižkov, 28401 Kutná Hora

Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 30/100 (škála AA až E; hodnocení z 31. 8. 2026)

Co srazilo body

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy SMETACEK INVESTMENTS s.r.o.

SMETACEK INVESTMENTS s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 19556365, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2023. Sídlo má na adrese Za Barborou 44/6, Žižkov, 28401 Kutná Hora. Základní kapitál činí 1 000 Kč. Jednatelem je MARTIN SMETÁČEK.

Prověření firmy SMETACEK INVESTMENTS s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě SMETACEK INVESTMENTS s.r.o.

Jaké má firma SMETACEK INVESTMENTS s.r.o. hodnocení rizikovosti?
SMETACEK INVESTMENTS s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma SMETACEK INVESTMENTS s.r.o. v insolvenci?
SMETACEK INVESTMENTS s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 31. 8. 2026.
Je firma SMETACEK INVESTMENTS s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
SMETACEK INVESTMENTS s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 31. 8. 2026.
Jak dlouho firma SMETACEK INVESTMENTS s.r.o. působí?
SMETACEK INVESTMENTS s.r.o. působí na trhu 3 let.
Zveřejnila firma SMETACEK INVESTMENTS s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy SMETACEK INVESTMENTS s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Další prověřené firmy