Smíšené zboží Všeradov s.r.o.
IČO 28812417 · č.p. 39, 53901 Všeradov
Hodnocení rizikovosti: B — nízké riziko · skóre 85/100 (škála AA až E; hodnocení z 5. 9. 2026)
Co srazilo body
- Vlastní kapitál-10 b.
- Zadluženost-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy15 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Činnosti v oblasti nemovitostí
Souvislosti
- V oboru činnosti v oblasti nemovitostí máme prověřeno 49 990 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 917 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2023 až 2025 (3 roky).
- Firma sídlí v kraji Pardubický kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Smíšené zboží Všeradov s.r.o.
Smíšené zboží Všeradov s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 28812417, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2011. Podle převažující činnosti spadá do oboru činnosti v oblasti nemovitostí. Sídlo má na adrese č.p. 39, 53901 Všeradov. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Jednatelem je VLADISLAV PAVLÍČEK. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ28812417.
Prověření firmy Smíšené zboží Všeradov s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Smíšené zboží Všeradov s.r.o.
- Jaké má firma Smíšené zboží Všeradov s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Smíšené zboží Všeradov s.r.o. má stupeň B (nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Smíšené zboží Všeradov s.r.o. v insolvenci?
- Smíšené zboží Všeradov s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 5. 9. 2026.
- Je firma Smíšené zboží Všeradov s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Smíšené zboží Všeradov s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 5. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Smíšené zboží Všeradov s.r.o. působí?
- Smíšené zboží Všeradov s.r.o. působí na trhu 15 let.
- Zveřejnila firma Smíšené zboží Všeradov s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Smíšené zboží Všeradov s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- Vítězslav Hejduk s.r.o.IČO 28812573
- LABE ČR, s.r.o.IČO 28813197
- Region Reality Pardubice s.r.o.IČO 28813286
- FEWAGRO, s.r.o.IČO 28813774
- Kameník s.r.o.IČO 28813804
- Venor, s.r.o.IČO 28814231
- PINK REALITY, s.r.o.IČO 28814495
- NEMOREAL PCE s.r.o.IČO 28814843
Další prověřené firmy
- KS-fish s.r.o.IČO 28812352
- MASO JIRMAN s.r.o.IČO 28812361
- NGAT s.r.o.IČO 28812379
- Čer-ma Trans s.r.o.IČO 28812387
- AMT Consult s.r.o.IČO 28812425
- AGRO-SLUŽBY SECKÝ s.r.o.IČO 28812433
- TORO GAME s.r.o.IČO 28812441
- ELEKTRA-Tomáš Březina, s.r.o.IČO 28812450